Trečiąjį mo­tok­ro­so eta­pą lai­mė­jo šiau­lie­tis

Trečiąjį motokroso etapą laimėjo šiaulietis

Savaitgalį Aleksandrijoje (Šiaulių rajonas) vykusiose Šiaulių apskrities motokroso taurės III etapo varžybose „Open“ klasėje nugalėjo šiaulietis Nerijus Neimontas. Bendroje įskaitoje surinkęs 136 taškus N. Neimontas – antras.

Antras „Open“ klasėje atvažiavo Laurynas Repečka, trečias – Domantas Jazdauskas.

III „Open“ klasės etape varžėsi 14 motokrosininkų.

ATV (keturračių) motociklų klasėje varžėsi 10 dalyvių. Pirmas tris prizines vietas užėmė Renatas Jegorovas, Domantas Vaznys, Arūnas Šukys. Bendroje įskaitoje su 171 tašku pirmauja R. Jegorovas.

Tiek pat dalyvių lenktyniavo ir veteranų grupėje. Pirma vieta atiteko Sauliui Stankui, antra – Gintautui Kaušiui, trečia – svečiui iš Latvijos Intarui Janbergui. Bendroje įskaitoje pirmauja Arūnas Ramanauskas (158 tašk.).

Pradedančiųjų grupėje tarp 12 lenktynininkų, kaip ir ankstesniuose turuose, nugalėjo Renatas Jankauskas. Linas Žemaitis atvažiavo antras, Ričardas Maižius – trečias.

Mėgėjų grupėje į trasą išvažiavo 11 motokrosininkų. Pirmas buvo (ir bendroje įskaitoje pirmaujantis) Osvaldas Zelepūgas, antras – Rytis Garbačiauskas, trečias – Deividas Lapinskas. Antrą ir trečią vietą užėmę motokrosininkai nustebino kitus dalyvius – bendroje įskaitoje jie užima tik 5–13 vietas.

Ir šiais metais motokroso varžybose Aleksandrijoje nedalyvavo daugkartinis čempionas Vytautas Bučas iš Šiaulių – sportininkui neseniai operuoti kelio raiščiai.

Šiaulių apskrities motokroso taurės varžybos susideda iš keturių etapų ir yra atviros bei atitinka D kategoriją (pagal LMSF nustatytas varžybų kategorijas). Varžybos rengiamos Šiauliuose, Aleksandrijos arba Zoknių mototrasose, priklausomai nuo oro sąlygų.

IV galutinis etapas vyks rugsėjo 13 dieną Šiauliuose.

„Šiaulių krašto“ inf.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

TRASA: Motokrosininkams trasoje teko ne tik lenktyniauti tarpusavyje, bet ir įveikti klampų smėlį, žvyrą.

„VONIA": Purvo „vonioje“ išsimaudę motokrosininkai nematė ne tik kelio, aptaškyti ir jų starto numeriai.

ATSTOVAS: „Open“ klasės nugalėtoju tapo šiaulietis Nerijus Neimontas (antras iš kairės).

SKRYDIS: „Open“ klasės motokrosininkai žiūrovus stebino skrydžiais.