Trauma kojos nepakišo: į Biržus parvežė bronzą

Asmen. album. nuotr.
Arnas Sapatka Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate iškovojo bronzos medalį. Nuotraukoje su treneriu Viktoru Bagamolovu.
Vasario 26-27 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo ir Viktoro Bagamolovo auklėtinis Arnas Sapatka, kuris namo grįžo su bronzos medaliu.

Šuolio į tolį rungtyje Arnas nušoko 6 metrus, 44 centimetrus ir iškovojo 3-iąją vietą. Ar Arnas dalyvaus varžybose, buvo neaišku iki pat paskutinės dienos, nes sportininkas buvo patyręs traumą ir jau kurį laiką kentė čiurnos skausmus. Tačiau po reabilitacijos sportininkas visgi į čempionatą išvyko.

Pasak jo trenerio V. Bagamolovo, iki pirmos vietos pritrūko visai nedaug, nes Arnas buvo atlikęs kelis labai sėkmingus šuolius. Tačiau sutrukdė varžovai, kurie iki tol buvo dalyvavę ne vieneriose varžybose ir buvo labiau pasiruošę. Bet treneris auklėtinio pasiekimais liko patenkintas.

„Arno iškovotas medalis yra puikus pasiekimas. Karantino metu palaikyti gerą fizinę formą ir pasiruošti čempionatams yra žymiai sunkiau nei paprastai. Trūksta treniruočių, varžybų. O kai dalyvauji tokiom sąlygom, trečia vieta yra gerai. Rankų nenuleisime, eisime toliau ir dar parodysime, ką galime,- „Biržiečių žodžiui“ sakė V. Bagamolovas.“ Jeigu niekas nesutrukdys, biržiečiai vėl planuoja sudalyvauti šį penktadienį Kaune vyksiančiame Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionate.

Asmen. album. nuotr.
Arnas Sapatka Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate iškovojo bronzos medalį. Nuotraukoje su treneriu Viktoru Bagamolovu.