Teniso varžybose žaista ir senovinėmis raketėmis

Joniškio stalo teniso sporto klubas „Sidabra“ 21-ą kartą surengė varžybas klubo pirmininko Gintaro Damalako taurei laimėti. Be įprastų komandinių ir asmeninių susitikimų, vyko dvikovos, žaidžiant senovinėmis raketėmis.

Loreta RIPSKYTĖ

loretar@skrastas.lt

Turnyro, į kurį atvyko Vilniaus, Latvijos ir Joniškio rajono stalo tenisininkai, dvikovos vyko prie šešių stalų.

Komandinėse varžybose pirmą vietą laimėjo „Šiaurės vartai“ (Joniškis–Vilnius): R. Franckaitis, A.Kapitančukas, M.Švelnys, A.Macaitė ir M.Tamulionytė.

Asmeninėse varžybose, kuriose susitiko 21 dalyvis, pirmą vietą pelnė joniškietis R. Franckaitis. Moterų grupėje nugalėtoja tapo vilnietė A.Macaitė.

Didžiausią susidomėjimą dalyviams ir žiūrovams kėlė žaidimas su senovinėmis raketėmis. Burtų keliu ištrauktos raketės kai kuriems padėjo, o kai kuriems buvo itin sudėtinga valdyti kamuoliuką.

Pirmą vietą laimėjo jau minėta A. Macaitė, žaidusi su suvenyrine vokiška „Taico“ firmos rakete „meškiuku“ – „Berlin 2000“. Antrą vietą užėmė A. Kapitančukas. Trečios vietos laimėtoju gana netikėtai tapo Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos ketvirtokas M. Jučinskas, burtų keliu išsitraukęs vokišką „Sponetą“, raketę, kurią 1960 metais sportininkams Romualdui ir Vincui Franckaičiams padovanojo tuometis rajono Sporto vadovas S.Grybauskas.

Varžybų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės, dovanos, diplomai ir medaliai, o patiems mažiausiems – Kalėdų Senelio saldžios vaišės.

Asmeninė nuotr.

STAIGMENA: Turnyro staigmena tapo „Saulės“ pagrindinės mokyklos ketvirtokas Marijus Jučinskas, tarp tituluotų vyresnių tenisininkų žaidime senovinėmis raketėmis užėmęs trečią vietą.