Tarptautiniame turnyre stipriausi – biržiečiai

N. Kavaliūnienės nuotr.
Jaunieji biržiečiai tarptautinėse bokso varžybose pasirodė puikiai – dvylika jaunuolių tapo čempionais, trys sportininkai iškovojo antrąsias vietas, o vienas – trečiąją, tokiais pasiekimais jie nustebino net savo trenerį.
Spalio 27-28 dienomis antrąjį kartą Biržuose trenerio Virgilijaus Stapulionio iniciatyva surengtas tarptautinis bokso turnyras, kuriame varžėsi jaunieji sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Biržiečiai demonstruoja aukštą lygį

Jau tampa tradicija, kad biržiečiai boksininkai džiugina medalių gausa. Treneris V. Stapulionis sakė: „Net sapnuoti negalėjau, kad iš penkiolikos dalyvavusių, dvylika biržiečių taps čempionais, trys sportininkai iškovos antrąją vietą, o vienas – trečiąją. Visi jie šaunuoliai, labai didžiuojuosi savo auklėtiniais“.

Dvylika pirmųjų vietų

Šiame bokso turnyre iškovota net dvylika pirmųjų vietų, o ant nugalėtojų pakylos lipo Adas Belkevičius, Karolis Vyšniauskas, Domas Luiza, Domantas Kulbis, Vakaris Kiseliūnas, Oskaras Radzevičius, Gustas Pukėnas, Emilis Kavaliūnas, Nojus Stanišauskas, Irutė Skvireckaitė, Aistė Kupčiūnaitė, Erikas Bogdanas. Tris antrąsias vietas iškovojo Gabrielis Grybauskas, Karolis Jakubonis ir Rokas Kunsmanas, o trečioji atiteko Bogdan Terebylo.

Treneris už pagalbą ir prisidėjimą dėkojo Biržų kūno kultūros ir sporto centrui, Lietuvos Bokso federacijai, Dainai Butėnei, Ramūnui Stanišauskui, Mantui Bartuškevičiui. Taip pat teisėjams: Alfonsui Povilaičiui, Alfonsui Čepaičiui, Mindaugui Urbonavičiui, Rolandui Zapolskui, Algiui Padaigai ir komentatorei Rasai Balčiauskienei ir kitiems, kurie rūpinosi renginio dalyvių sveikata, maitinimu, ringo pastatymu, filmavimu... Žinoma ir sirgaliams, kurie negailėjo balsų ir gerų emocijų.