Tarp stipriausių šalies orientacininkų – šiauliečiai

Savaitgalį Vilniaus rajone, Pikeliškių miške, stipriausi šalies orientacininkai varžėsi dėl Lietuvos čempionų vardo vidutinėje trasoje bei estafečių varžybose. Moterų elito grupėje estafečių rungtyje nugalėjo Šiaulių „Sako“ klubo sportininkės – Gabrielė Keinaitė, Evelina Grigaitė ir Vesta Ambrazaitė, kurios trasą įveikė per 2 val. 26 min. 04 sek.

Antrą vietą iškovojo Kauno „Medeinos“ klubo komanda (2 val. 29 min. 16 sek.), trečioji vieta atiteko Alytaus „Dainavos“ klubo sportininkėms (2 val. 31 min. 04 sek.).

Didelis karštis neišgąsdino Šiaulių veteranų. Vyrų 45 metų grupėje pirmos dvi vietos atiteko Šiaulių „Sako“ sportininkams – pirmą vietą iškovojo Svajūnas Ambrazas (38,51 min.), antrą vietą užėmė Nerijus Vidžiūnas (43,09 min.).

Vyrų elito grupėje Lietuvos čempionu vidutinėje trasoje tapo Jonas Vytautas Gvildys iš Kauno „Medeinos“ klubo, jis 6,9 km trasą su 21 kontroliniu punktu įveikė per 37 min. 21 sek. Sidabras atiteko Šiaulių „Igtisos“ atstovui Viliui Aleliūnui, kuris trasoje užtruko 39 min. 14 sek., bronzos apdovanojimą iškovojo Alytaus „Dainavos“ klubo sportininkas Donatas Stulgys, trasą įveikęs per 39 min. 30 sek.

Trijų etapų estafečių rungtyje vyrų elito grupėje Lietuvos čempionais tapo Kauno „Tako“ orientacininkų komanda. Sidabro medalius iškovojo Šiaulių „Igtisos“ klubo sportininkai – Martynas Tirlikas, Vilius Aleliūnas, Arturs Paulinš (2 val. 17 min. 25 sek.), bronzos apdovanojimai atiteko Prienų „Šilo“ komandai.

Moterų elito grupėje nugalėjo Kauno „Medeinos“, Alytaus „Dainavos“, Vilniaus „Ąžuolo“ sportininkės.

Iš viso Lietuvos orientavimosi sporto čempionate įvairiose amžiaus grupėse startavo 530 sportininkų.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninės nuotr.

ČEMPIONĖS: Moterų elito grupėje estafečių rungtyje nugalėjo šiaulietės (iš kairės): Gabrielė Keinaitė, Vesta Ambrazaitė, Evelina Grigaitė.

VETERANAI: Šiaulių veteranai iškovojo pirmąsias vietas – Svajūnas Ambrazas (dešinėje) nugalėjo, Nerijus Vidžiūnas pelnė antrąją vietą.