Svars­čių kil­no­ji­mo var­žy­bo­se – tre­čia vie­ta, kroso – pirma

Svarsčių kilnojimo varžybose – trečia vieta, kroso – pirma

Užvakar Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių svarsčių kilnojimo finalinės varžybos. Jose dalyvavo ir Šiaulių valstybinės kolegijos studentai.

Jie varžėsi stūmimo ir rovimo rungtyse aštuoniose svorio kategorijose. Šiaulių valstybinės kolegijos komanda bendroje komandinėje įskaitoje iškovojo trečią vietą. Pirmąsias dvi pelnė Vilniaus ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos.

Atskirose svorio kategorijose Šiaulių atstovai pelnė medalių. Artur Tolkočiov (iki 68 kg) pelnė trečią vietą. Rolandas Krištaponis (iki 85 kg) – antras.

Žygimantas Augustas Balčaitis (iki 105 kg) pelnė pirmą vietą, Jis stūmimo rungtyje du 24 kilogramų svarsčius iškėlė 52 kartus. Rovimo rungtyje 24 kilogramų svarstį, pakeisdamas rankas išrovė 83 kartus. Sidabro medalis šioje svorio kategorijoje atiteko taip pat Šiaulių atstovui Tomui Cidikui.

Kolegijos komandai atstovavo: Žygimantas Augustas Balčaitis, Andrius Katinas, Henrikas Kasparas, Mindaugas Knečiūnas , Tomas Cidikas, Artur Tolkačiov, Rolandas Krikštaponis, Edgaras Alejūnas.

Studentus svarsčių kilnojimo ir kroso varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.

Prieš svarsčių kilnojimo varžybas Kauno rajone Girionyse vyko kolegijų studentų sporto žaidynių kroso taurės finalinės varžybos. Šiaulių valstybinės kolegijos merginų lengvaatlečių komanda po atkaklios ir permainingos kovos pelnė pirmą vietą. Kolegijos atstovės 500 metrų kroso varžybas laimi antrus metus iš eilės. Komandoje dalyvavo K. Urbonaitė, L. Burbaitė, S. Kromelytė, S. Jakštaitė, J. Dauparaitė ir E. Pašviestytė).

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio archyvo nuotr.

BRONZA: Šiaulių valstybinės kolegijos studentai svarsčių kilnojimo varžybose iškovojo trečią vietą.

STIPRUOLIS: Z. A. Balčaitis svarsčių stūmimo ir rovimo rungtyje buvo nepralenkiamas.

NUGALĖTOJOS: Kolegijos merginos 500 metrų kroso varžybas laimi antrus metus iš eilės.