Su bėgikais varžėsi ir treneriai

Bėgimo varžybose Naujojoje Akmenėje centrinėje dalyje esančio tvenkinio pakrantėmis lenktyniavo beveik 100 sportininkų.

Gausiausia buvo rajono Sporto centro atstovų, jų daugiausia ir laimėjo varžantis trijose distancijose (560, 1120 ir 1680 metrų) ir tarp septynių amžiaus grupių atstovų. Greičiausiai bėgo futbolininkai Darius Pocius, Gabrielius Domkus, stalo tenisininkai Karolina Kuznecova, Aromeda Gerčiūtė, boksininkas Marius Mišauskas, lengvaatletis Dovydas Normantas.

Jaunieji sportininkai galėjo pasiektus rezultatus palyginti su savo trenerių. Tarp jų, bėgusių ilgiausią nuotolį, pirmasis finišavo Mantas Mačius (bokso treneris), kitas prizines vietas pelnė Kęstutis Barauskas (stalo teniso treneris), Saulius Momkauskas (krepšinis).

Tokioje pat distancijoje vykusias moterų varžybas laimėjo Kristina Normantienė.

Tarp moksleivių nugalėjo ir rajono gimnazijų atstovai – Faustas Gauronskas iš Ventos, Domantas Jocas iš Akmenės bei Aistė Samušytė ir Kamilė Rimkutė iš Naujosios Akmenės.

„Šiaulių krašto“ inf.

Vytauto RUŠKIO nuotr.

LENKTYNĖS: Daugiau kaip 90 moksleivių lenktyniavo bėgimo varžybose Naujojoje Akmenėje.

NUGALĖTOJAS: Ilgiausio 1680 metrų nuotolio bėgimo varžybų nugalėtoju suaugusiųjų grupėje tapo Mantas Mačius.

BĖGIKĖ: Moterų bėgimo varžybų nugalėtoja tapo Kristina Normantienė.