Sporto festivalyje išdalyti 286 medaliai

Šiaulių Vijolių vidurinėje mokykloje vykusiame tarptautiniame sporto festivalyje „Vijoliai CUP-2013“ dalyvavo 450 jaunųjų sportininkų ne tik iš Lietuvos mokyklų, bet ir iš Lenkijos, Latvijos, Portugalijos. Įteikta 18 taurių, 286 medaliai ir 22 specialieji prizai imtynių nugalėtojams. Varžybų metu dirbo 16 teisėjų, 30 savanorių.

Alvydas JANUŠEVIČIUS

sportas@skrastas.lt

Portugalams buvo per karšta

Regbio septynetų finale susitiko Šiaulių Lieporių gimnazija ir Vijolių vidurinė mokykla. Rungtynės baigėsi rezultatu 30:0 lieporiečių naudai. Antrą vietą pelnė Vijolių moksleiviai. Trečia – Normundo Valterio jaunimo mokykla.

Futbolo rungynės pritraukė daugiausiai žiūrovų. Sirgaliai norėjo pamatyti svečių iš Portugalijos žaidimą. Portugalams Lietuvos drėgnas savaitgalio karštis pasirodė varginantis. Jie iki finalų neiškopė, nors demonstravo aukšto lygio žaidimą. Svečiai iš Portugalijos rudenį organizuos panašią tarptautinę sporto šventę ir lauks svečių iš Vijolių mokyklos.

Finale renginio šeimininkai vijoliečiai rezultatu 4:1 nugalėjo Joniškio „Aušros“ gimnazijos futbolininkus ir iškovojo pirmą vietą. Dėl trečios vietos susigrūmė Tauragės Žalgirių gimnazija ir Šiaulių Romuvos gimnazijos sportininkai. Tauragiškiai laimėjo 2:1.

Favoritai palūžo finale

Krepšinio varžybų favoritai buvo Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazistai, tačiau finale dėl pirmos vietos jie turėjo nusileisti Joniškio „Aušros“ gimnazijos krepšininkams. Dėl trečios vietos sėkmingai kovėsi Vijolių moksleiviai, įveikę Tauragės Žalgirių gimnazijos sportininkus.

Berniukų kvadrato rungtynių finale kovėsi Jovaro progimnazijos ir "Romuvos" progimnazijos sportininkai. Romuviečiai buvo stipresni. Trečią vietą iškovojo Vijolių vidurinė mokykla, įveikusi kitą savo mokyklos komandą.

Tarp mergaičių stipriausia kvadrato komandą surinko Tauragės „Aušros“ progimnazija. Antrą vietą iškovojo "Romuvos" progimnazija, o trečią vietą pelnė aikštės šeimininkai – Vijolių vidurinės mokyklos antroji komanda.

Vijolių vidurinės mokyklos  nuotr.

FUTBOLAS: Svečiai iš Portugalijos žaidė gražiai, tačiau iki finalo neprasibrovė.

MOMENTAS: Futbolo varžybose netrūko efektingų momentų.

REGBIS: Moksleiviškas regbis – toks pat nuožmus žaidimas kaip ir tarp profesionalų.