Šokėjams metų pabaiga buvo sėkminga

Šiaulių sportinių šokių klubas „Šypsena“ 2015 metus užbaigė puikiais rezultatais. Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo varžybose „Bonus Kalėdos“ šiauliečių klubo šokėjai Edgaras Rusteikis ir Greta Alsytė iškovojo pirmąją vietą jaunių antrojoje grupėje D klasėje standartinių šokių programoje. Taip pat pirmąją vietą jaunimo grupėje C klasėje Lotynų Amerikos šokių programoje iškovojo Gvidas Linkus ir Kamilė Čijunskytė.

Dominykas Poršinas ir Beata Žiogaitė iškovojo trečiąją vietą jaunių antrojoje grupėje D klasėje Lotynų Amerikos šokių programoje. Jaunių pirmojoje grupėje D klasėje standartinių šokių programoje Dovydas Augustinavičius ir Emilė Čepaitė finale laimėjo penktąją vietą.

Vaikų savo amžiaus ir lygių grupėse taures iškovojo Henrikas Poršinas ir Gabija Gibiežaitė, Šarūnas Saročka ir Austėja Andriuškaitė bei Povilas Sinkevičius ir Vaiva Petkauskaitė. Net aštuonios klubo vaikų poros iškovojo aukso medalius.

Tarptautinėse sportinių šokių varžybose Latvijoje „Baltic Grand Prix-2015“ Arnoldas Karvelis ir Ugnė Damanskytė iškovojo pirmąją vietą jaunimo grupėje B klasėje standartinių šokių programoje. Pirmąją vietą iškovojo ir Gintautas Mikučiauskas bei Rita Mikalauskienė senjorų grupėje C klasėje standartinių šokių programoje.

Liutauras Suvorovas ir Elina Smilgevičiūtė laimėjo ketvirtąją vietą jaunių antrojoje grupėje aštuonių šokių programoje. Vaikų grupėje E3 klasėje pirmąją vietą iškovojo Ąžuolas Šveikauskas ir Eva Remeikaitė.

Tarptautinėse sportinių šokių varžybose Baltarusijos sostinėje Minske „Alliance trophy-2015“ jaunimo grupėje Matas Klupšas ir Livija Adomaitytė standartinių šokių ir Lotynų Amerikos šokių programose pateko į finalus ir laimėjo penktąsias vietas.

Tarptautinėse sportinių šokių varžybose Rygoje „Ziemasvetki-2015“ jaunių antrojoje grupėje B klasėje standartinių šokių programoje pirmąją vietą iškovojo Liutauras Suvorovas ir Elina Smilgevičiūtė.

„Šiaulių krašto“ inf.

Šokių klubo „Šypsena“ nuotr.

ŠOKĖJAI: Šiaulių sportinių šokių klubo „Šypsena“ šokėjai metų pabaigoje sudalyvavo ketveriose varžybose ir iš visų grįžo su puikiais rezultatais.