Šiauliuose praūžė olimpinė diena

Vakar Šiaulių kūno kultūros mokykla surengė tradicinę Olimpinę dieną, kurioje dalyvavo bei varžėsi per 500 sportininkų. Įvairiausio amžiaus bėgimo, komandinių sporto šakų bei estafečių dalyviai rungėsi prie Šiaulių arenos ir Prūdelio.

Alvydas JANUŠEVIČIUS

sportas@skrastas.lt

Olimpinėje dienoje dalyvavo sporto ir bendrojo lavinimo mokyklų atstovai, sukarintų organizacijų nariai ir sporto mėgėjai iš įvairių klubų.

Kūno kultūros mokyklos laikinai direktoriaus pareigas einantis Deimantas Jusys komentavo, kad Olimpinė diena skirta sportui populiarinti.

„Tradicinis renginys prigijo ir vykdomas beveik du dešimtmečius. Vis aktyviau prisijungia sukarintos organizacijos. Šiemet jos sudarė šešias komandas“, – pasakojo D. Jusys.

Po pietų vienu metu prasidėjo varžybos keliose sporto šakose. Sukarintoje estafetėje varžėsi kariai, pareigūnai ir savanoriai. Reikėjo įveikti distanciją su svoriais ir dujokaukėmis. Čia nugalėjo Karinių oro pajėgų oro gynybos batalionas.

Progimnazijų estafetėje nugalėjo "Romuvos" progimnazijos komanda. Tarp gimnazistų estafetes greičiausiai įveikė Šiaulių universiteto gimnazija.

Pusės olimpinės mylios (994 metrų) varžybose tarp mergaičių nugalėjo Greta Alsytė iš „Juventos“ progimnazijos. Tarp berniukų greičiausias buvo Matas Garalevičius iš Salduvės progimnazijos.

Olimpinę mylią (1988 metrus) tarp bėgikių iki 14 metų greičiausiai įveikė Auksė Linkutė iš Vijolių vidurinės mokyklos. Tarp vaikinų šioje amžiaus grupėje nugalėjo Salduvės progimnazijos auklėtinis Modestas Šerpytis.

15-19 metų amžiaus grupėje pirmą vietą mylios bėgime pelnė Kamilė Vaidžiulytė (Gytarių progimnazija) ir Tomas Rėzgis ("Saulėtekio“ gimnazija). 20-40 metų amžiaus grupėje nugalėjo Alvydas Janutis iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus. Vyriausiųjų grupėje greičiausias buvo taip pat šios įstaigos atstovas Egidijus Auškalnis.

Krepšinio 3x3 turnyre tarp mažiausiųjų žaidėjų nugalėjo lopšelio darželiio „Žiogelis“ auklėtiniai. „Futboliuko“ 3x3 turnyre pergalę šventė lopšelis darželis „Voveraitė“.

Tinklinio varžybose iki 15 metų stipriausios buvo Romuvos progimnazijos merginos ir „Juventos“ progimnazijos vaikinai. Grupėje nuo 15 metų pirmą vietą iškovojo Juliaus Janonio gimnazijos merginų komanda ir „Saulėtekio“ gimnazijos vaikinai.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

ESTAFETĖ: Sukarintų organizacijų estafetės dalyviai bėgo su tarnybine apranga, o kitiems dalyviams teko ir dujokaukę užsidėti.

AZARTAS: Mažųjų krepšininkų noras laimėti ne mažesnis nei profesionalų.