„Šiaulių“ savaitgalis: dvi pergalės ir lūžusi pėda

Savaitgalį dvejas sėkmingas „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato rungtynes sužaidė „Šiaulių“ krepšininkai. Šeštadienį svečiuose 73:68 (16:24, 18:12, 15:14, 24:18) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“, o sekmadienį namuose 90:82 (23:17, 22:21, 26:22, 19:22) patiesė Prienų-Birštono „Vytautą“.

Šeštadienio rungtynės nesėkmingai susiklostė Michaelynui Scottui. Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui jis susilaužė pėdą. Krepšininkui koją teks operuoti, ir greičiausiai šiame sezone jo aikštelėje jau neišvysime.

Nerungtyniavo tą dieną ir pilvo raumenų traumą besigydantis įžaidėjas Paulius Dambrauskas.

Mačą šiauliečiai pradėjo spurtu 8:0, tačiau jau netrukus šeimininkai atsigriebė ir ne tik atsikovojo prarastas pozicijas, bet ir išsiveržė į priekį. Kėlinys baigėsi 24:16 klaipėdiečių naudai.

Intrigos netrūko iki pat rungtynių pabaigos. Likus žaisti vos minutę, komandas skyrė tik vienas taškas – 65:64 pirmavo „Šiauliai“. Šeimininkai bandė gelbėtis baudomis, tačiau svečiams pavyko išsaugoti šaltakraujiškumą ir sėkmingai sumesti baudas.

Šiose rungtynėse „Šiauliams“ daugiausiai taškų pelnė C. Ayers (16 taškų, 5 atk. kam.), A. Jomantas (15 taškų, 10 atk. kam., 5 rez. perd.), K. Guščikas (11 taškų). „Neptūnui“ 16 taškų pelnė A. Šikšnius, T. Baderis – 14, G. Biruta ir T. Plaistedas – po 8.

Sekmadienio rungtynėse su Prienų-Birštono „Vytautu“ daug intrigos nebuvo, visgi svečiai „Šiauliams“ neleido atsipalaiduoti iki pat rungtynių pabaigos – net keletą kartų buvo pavojingai priartėję ar net išsiveržę į priekį.

„Šiaulių“ gretose įspūdingai rungtyniavo C. Ayers, pelnęs 20 taškų ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. D. Dudzinski pridėjo 17, G. Leonavičius – 15, o A. Jomantas – 14 taškų.

„Vytautui“ daugiausiai taškų pelnė buvęs „Šiaulių“ žaidėjas V. Šulskis (21 taškas), V. Dilys ir L. Kisielius pridėjo po 15 taškų.

„Šiaulių krašto“ inf.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

LEGIONIERIUS: Savaitgalio rungtynėse daugiausiai taškų „Šiauliams“ rinko Cameron Ayers: rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu“ pelnė 16 taškų, su Prienų-Birštono „Vytautu“ – 20.

ŽAIDĖJAS: Buvęs „Šiaulių“ žaidėjas Vytautas Šulskis (kairėje) buvusios komandos nesigailėjo ir „Vytautui“ pelnė 21 tašką.