Šiaulių bėgikai – tarp greičiausių Viekšniuose

Viekšniuose (Mažeikių rajonas) tryliktą kartą organizuotose 6 kilometrų bėgimo varžybose dalyvavę sportininkai iš Šiaulių pelnė prizinių vietų.

Geriausi rezultatai pasiekti moterų grupėje, kur visas varžoves aplenkė Jovita Paulaitytė, nuotolį įveikusi per 26 minutes 35 sekundes. Jos komandos draugė Auksė Linkutė finišavo puse minutės vėliau ir laimėjo antrąją vietą.

Vyrų grupėje pirmąsias dvi vietas pelnė varžybų šeimininkų komandos atstovai, o šiaulietis Armandas Balčius liko trečias (23 minutės 42 sekundės).

Dar vienas Šiaulių atstovas Egidijus Auškalnis atbėgo penktas (24 minutės 38 sekundės) ir buvo greičiausias iki 46 metų amžiaus grupėje.

Iš viso lenktyniavo 65 sportininkai.

„Šiaulių krašto“ inf.

Vytauto RUŠKIO nuotr.

TAURĖ: Viekšnių bėgimo taure, kaip greičiausias iki 46 metų amžiaus grupėje,  apdovanotas Šiaulių atstovas Egidijus Auškalnis.