Šiaulietės vis dar neįveikiamos

Savaitgalį Šiaulių sintetinės dangos žolės riedulio stadione vyko 35-ojo Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A diviziono III-IV ratų varžybos. Šiame etape be pralaimėjimų žengia Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“.

Alvydas JANUŠEVIČIUS

sportas@skrastas.lt

Varžovės krito po kojomis

Šeštadienį Širvintų „Inta“ pralaimėjo Šiaulių SM "Klevas 1“ 1:2 (0:1), „Gintra-Strektė-Universitetas“ įveikė SŽK „Žuvėdra-Taurą“ 4:1 (2:0), Kelmės „Kelmė“ pralaimėjo Vilniaus „Taurui“ 0:3 (0:0), „Inta“ – „Gintra-Strektė-Universiteto“ komandai – 0:9 (0:4).  „Klevas 1“ nusileido „Taurui“ 1:2 (1:1), „Žuvėdra-Tauras“ įveikė „Kelmę“ 1:0 (0:0).

Sekmadienį „Tauras“ pralošė „Gintra-Strektė-Universiteto“ komandai 0:1 (0:1), „Klevas 1“ moteris įveikė „Žuvėdra-Tauras“ 1:5 (1:3),"Inta“ laimėjo prieš „Kelmę“ 1:0 (1:0), „Gintra-Strektė-Universitetas“ įveikė „Žuvėdra-Tauras“ komandą 2:0 (2:0). „Kelmės“ komanda nusileido „Taurui“ 0:3 (0:2), o „Inta“ – šiaulietėms „Klevas 1“ – 0:1 (0:0).

Baigiamasis etapas vyks gegužės pabaigoje. Tada paaiškės finalininkai ir čempionato nugalėtojai.

„Gintra-Strektė-Universitetas“ pirmauja su 45 taškais. Antroje vietoje – pagrindinė šiauliečių priešininkė Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ su 30 taškų.

Ambicijos

Rytoj „Gintra-Strektė-Universitetas“ išvyksta į Italijoje vyksiančias Europos čempionų taurės varžybas. Merginų treneris Vaidotas Vaičeliūnas tikisi, kad komandai pavyks įsitvirtinti tarp geriausių Europos ekipų.

„Prieš keletą metų buvome įsitvirtinę tarp Europos elitinių komandų. Gal pavyktų tai padaryti ir dabar, tačiau daug puikių sportininkių, baigusios mokyklas, išvyksta į užsienį studijuoti arba dirbti“, – sakė treneris.

Jo nuomone, komandai prieš savaitę vykusios „Sandraugos“ taurės varžybos buvo puikus sezono po atviru dangumi startas ir treniruotė. Tokia patirtis turėtų padėti ir Italijoje.

„Esame ir siekiame būti ambicingi. Gali būti, kad rudenį A divizione atsidurs dar viena Šiaulių komanda – taip pat „Klevo“ mokyklos auklėtinės. Jei taip nutiktų, kyla rimtų minčių suburti profesionalią komandą“, – sakė treneris V. Vaičeliūnas.

Jono TAMULIO nuotr.

DVIKOVA: „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, tačiau pagrindinė priešininkė Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ pralaimi vis mažesniu skirtumu.