Šiauliečiai pakilo į antrąją vietą

Dar kelerias rungtynes sužaidė šalies futbolo antrosios lygos Vakarų zonos komandos.

Edverdas DIRVONIS

kursenai@skrastas.lt

Šiaulių „Juventa-99“ Mažeikiuose nugalėjo „Atmosferą“ rezultatu 2:0 (0:0).

Įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Po kampinio 68-ąją minutę šeimininkų vartininką nuginklavo Justas Kuizinas.

Rungtynėms baigiantis, mažeikiečiai surengė varžovų vartų šturmą, kai, pašalinus vieną žaidėją, pastarųjų aikštėje liko mažiau. Bet per teisėjo pridėtą laiką šiauliečiai surengė greitą išpuolį ir Rytis Riabčinskis pasiekė įvartį.

Po šios pergalės „Juventa-99“ pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Ją aplenkia tik Plungės „Babrungas“.

Kuršėnų „Venta“ savoje aikštėje pralaimėjo Kelmės „Kražantei“ – 1:2 (0:1).

Pirmame kėlinyje kelmiškiai sukūrė daugiau pavojingų progų. Jų komandos žaidėjas Audrius Pekys 37-ąją minutę įmušė įvartį.

Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui, 47-ąją minutę, „Ventos“ puolėjas Tadas Glodenis tiksliu smūgiu rezultatą išlygino.

Kelmiškis gynėjas Remigijus Čeilutka po aukšto perdavimo į baudos aikštelę 69-ąją minutę galva nukreipė kamuolį į „Ventos“ vartus.

Biržų „Širvėna“ savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo Plungės „Babrungui“ 1:2 (1:2).

Kelmės „Kražantė“ dabar ketvirta, Kuršėnų „Venta“ – septinta, Naujosios Akmenės „Akmenė-SC“ – aštunta tarp devynių zonos komandų.