„Šiauliams“ prireiks daugiau sėkmės

Ketviradienį futbolo klubas „Šiauliai“ namie nusileido Klaipėdos „Atlantui“ 0:1. Dėl aukštesnės vietos A lygos turnyre šiauliečiams teks iškovoti mažiausiai dvi pergales. Klaipėdiečiai dar labiau įsitvirtino stipriausiųjų trejetuke, greta „Žalgirio ir „Ekrano“.

„Atlantas“ pergalę iškovojo nelengvai. Puikią galimybę įvarčiui turėjo jau rungtynių pradžioje, tačiau kamuolys pataikė į skersinį. Pirmąjį kėlinį „Atlantas“ spaudė šiauliečius.

Antrajame kėlinyje didesnę laiko dalį su kamuoliu praleido „Šiauliai“, tačiau įvarčių „geltojai-juodi“ taip ir nepelnė.

85-ąją žaidimo minutę teisėjas skyrė šiauliečiams pražangą, po kurios „Atlanto“ žaidėjas Andrius Bartkus iš 20 metrų įmušė pergalingą įvartį (0:1). Išlyginti rezultato „Šiauliams“ nepavyko.

„Šiaulių“ treneris Tomas Kančelskis mano, kad komandos žaidimas buvo vertas bent vieno įvarčio, tačiau sėkmės nesulaukė. Treneris iš dalies kaltina sunkias rungtynes su „Žalgiriu“ dėl LFF taurės: „Mums vis pritrūkdavo tikslumo, nors gerų situacijų sukūrėme, o antrajame kėlinyje valdėme aikštės centrą“.