Regbio sostinėje – pergalių lietus

Penktadienį Zoknių regbio stadione vyko vaikų iki 13 ir 15 metų regbio pirmenybės, kuriose triumfavo šiauliečiai, šeštadienį pergalingai šiauliečiams baigėsi ir jaunių bei vyrų varžybos.

Vaikų iki 15 metų regbio pirmenybėse visas prizines vietas užėmė šiauliečiai. Pirmą vietą pelnė „Klevas-Baltrex“ komanda. Antroje vietoje – „Klevas-Vairas“, o trečioje – „Klevas-Šiauliai“.

Pirmenybėse iki 13 metų tik trečia prizinė vieta atiteko ne šiauliečiams. Ją iškovojo Kaliningrado vaikų jaunimo mokyklos auklėtiniai. Pirmieji buvo – „Klevas-Šiauliai“, sidabro medalių laimėtojai – „Klevas-Baltrex“.

Šeštadienį jaunių (iki 17 metų) pirmenybėse „Klevas-Baltrex“ kovojo su Panevėžio kūno kultūros sporto centru. Šiauliečiai sutriuškino varžovus rezultatu 63:0.

Šeštadienio vakarą Zoknių stadione vyko ir Lietuvos vyrų čempionato pirmos grupės dvikova tarp Šiaulių „Šiaulių“ ir Panevėžio „Ryšių statybos“. Šiauliečiai nugalėjo priešininkus 74:17.

„Šiaulių krašto“ inf.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

PUOLIMAS: „Klevas-Baltrex“ įveikė Panevėžio kūno kultūros sporto centro žaidėjus 63:0.