Pergalinga motokroso sezono pradžia

Motoklubo nuotr.
Sekmadienį Biržų motokroso trasoje vyko pirmosios šiais metais motokroso varžybos, kuriose rungėsi daugiau nei pusšimtis sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos.
Sekmadienį Biržų motokroso trasoje įvyko pirmųjų šiais metais motokroso varžybų – „Selijos taurė“ – antrasis etapas. Varžybose dalyvavo 163 sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Biržiečiai motoklubo „Agaras“ atstovai savo trasoje sugebėjo pelnyti ne tik čempiono vardą, bet ir ne vieną prizinę vietą.

Laimėtojai

Pirmąją vietą 750 s/p klasėje iškovojo motoklubo „Agaras“ sportininkai Tomas ir Mantvydas Baltušiai. Pirmieji 750 s/p mėgėjų klasėje, tapo ir Tadas Natka su Arnu Puodžiūnu. Algimantas Urbonas ir Dovydas Ausiejus 750 oru aušinamų motociklų klasėje iškovojo antrąją vietą. MX naujokų klasėje trečiąją vietą užėmė Robertas Kuodis, trečias MX 2c klasėje tapo ir Klaidas Bacevičius. Veteranų 60+ klasėje Saulis Zalinkevičius užėmė trečiąją vietą. Kitiems klubams priklausantys biržiečiai Jokūbas Skeberdis MX 2 klasėje užėmė trečiąją vietą, o Egidijus Maciūnas veteranų 60+ klasėje iškovojo pirmąją vietą.

Nesitikėjo tokio skaičiaus

Motoklubo „Agaras“ vadovas Tadas Špokas džiaugėsi, kad varžybos vyko sklandžiai.

“Džiugu, kad susirinko tiek daug dalyvių ir juos palaikančių žiūrovų. Tokio jų skaičiaus tikrai nesitikėjome, galvojome, kad dalyvaus apie 100 dalyvių. Varžybos praėjo sklandžiai, oras buvo puikus, tiek dalyviai, tiek žiūrovai renginiu liko patenkinti“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė motoklubo „Agaras“ vadovas Tadas Špokas.

Tačiau, pasak jo, šios varžybos buvo tik pasiruošimas didžiajam Lietuvos motokroso čempionatui, kuris vyks Biržuose dvi dienas per Jonines.

“Pirmos dienos vakare vyks šokiai, gros didžėjai... Tai bus didelis ir svarbus renginys“,- intrigavo T. Špokas.