Penki medaliai joniškiečių kraitėje

Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai Anykščiuose surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre iškovojo keturis aukso ir vieną bronzos medalius.

Keturi trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo pirmąsias vietas.

Tarp jauniausių (gimusių 2004 metų ir jaunesnių) turnyro nugalėtoju tapo Paulius Ponelis (svorio kategorija iki 36 kilogramų). Tarp gimusių 2001 metais ir jaunesnių čempionų vardus iškovojo Martynas Muižys (svorio kategorija iki 31 kilogramo) ir Adomas Grigaliūnas (svorio kategorija iki 37 kilogramų). Tarp jaunių (gimusių 1997 metais ir jaunesnių) pirma vieta atiteko Donatui Gudmonui (svorio kategorija iki 76 kilogramų).

Dar vieną medalį, bronzos, prie kitų laimėjimų pridėjo jauniausiųjų grupėje kovojęs Dovydas Ponelis (svorio kategorija iki 32 kilogramų).

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 105 imtynininkai Lenkijos (Poznanės), Latvijos (Daugpilio ir Saldaus) bei Lietuvos: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Anykščių, Joniškio, Marijampolės, Visagino, Tauragės, Kuršėnų, Gruzdžių, Šalčininkų.

„Šiaulių krašto“ inform.

Nuotrauka iš Ryčio KERŠIO asmeninio albumo

MEDALIAI: Joniškiečiai (iš kairės) Adomas Grigaliūnas, Donatas Gudmonas, Dovydas Ponelis, Martynas Muižys, Paulius Ponelis parvežė keturis aukso ir vieną bronzos medalius bei nugalėtojų taures. JNFO_Joniskis_Anyksciuose