Pasveikinti pasaulio čempionatuose sublizgėję sportininkai

Trečiadienį Šiaulių miesto savivaldybėje pasveikinti pasaulio irklavimo čempionate penktą vietą užėmę Šiaulių irkluotojai Edvinas Ramanauskas ir Aurimas Lankas bei pasaulio imtynių čempionate bronzą iškovojusi Danutė Domikaitytė.

Maskvoje (Rusija) vykusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate E. Ramanauskas ir A. Lankas yrėsi dviviete baidare. Irkluotojai finale 200 metrų įveikė per 31,083 s ir iškovojo 5 vietą.

Irkluotojai apgailestavo nepatekę tarp prizininkų. Šiauliečius treniruoja Antanas Lankas.

Moterų imtynininkė šiaulietė D. Domikaitytė Zagrebe (Kroatija) vykusiame pasaulio čempionate dalyvavo pirmą kartą. Aivaro Kaselio ir Andriaus Stočkaus auklėtinė pelnė 3 vietą.

„Šiaulių krašto“ inf.

Jono TAMULIO nuotr.

DŽIAUGSMAS: Bronzą pasaulio čempionate pelniusios moterų imtynininkės Danutės Domikaitytės treneriai Aivaras Kaselis (kairėje) ir Andrius Stočkus džiaugėsi auklėtinės laimėjimu.

IRKLUOTOJAI: Pasaulio irklavimo čempionate 5 vietą iškovoję Šiaulių baidarininkai Aurimas Lankas (kairėje) ir Edvinas Ramanauskas apgailestavo, kad nepasiekė aukštesnės vietos, šalia – irkluotojų treneris Antanas Lankas.