Paskutinėse rungtynėse šiaulietės pergalės nepelnė

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse „Šiaulių-Universiteto“ ekipa namuose 51:98 (11:27, 16:20, 11:27, 13:24) nusileido čempionato lyderėms „Utenos“ (11 pergalių/1 pralaimėjimas) krepšininkėms.

LMKL čempionės nuo pat susitikimo pradžios šovė į priekį – 11:0. Nors šiaulietėms kiek pavyko priartėti (11:20), tačiau „Utena“ kėlinį baigė 7 taškais be atsako – 27:11.

Antrajame ketvirtyje viešnios toliau sėkmingai rengė rezultatyvias atakas, todėl skirtumas išaugo iki 26 taškų – 43:17. Paskutines 3 minutes jau geriau žaidė Šiaulių klubas, kuris kėlinį baigė sėkmingai ir įpusėjus dvikovai sugebėjo priartėti – 27:47.

Po didžiosios pertraukos „Utenos“ krepšininkės neatsipalaidavo ir toliau didino atotrūkį, kuris po trijų kėlinių siekė 36 taškus – 74:38. Per paskutines dešimt žaidimo minučių niekas nepasikeitė ir užtikrintą pergalę į savo sąskaitą įsirašė LMKL čempionės, taip užsitikrindamos pirmąją vietą po dviejų reguliaraus sezono ratų.

„Šiauliams-Universitetui“ Danielle Miller ir Silvija Kuodienė pelnė po 12 taškų, Gabija Šegždaitė – 9.

„Utenos“ gretose rezultatyviausia buvo Marina Solopova, pelniusi 24 taškus, Ieva Šimkutė pridėjo 21 tašką, Rita Milieškienė – 13, Dalia Belickaitė ir Laima Rickevičiūtė – po 11.

„Šiauliai-Universitetas“ (1 pergalė/11 pralaimėjimų) yra paskutinėje, septintojoje, turnyro lentelės vietoje.

„Šiaulių krašto“ inf.

Zenono RIPINSKIO nuotr.

TAŠKAI: Silvijai Kuodienei, „Šiaulių-Universiteto“ kapitonei, buvo nelengva prasiveržti pro LMKL čempionato lyderių „Utenos“ krepšininkių užtvaras. Savo komandai kapitonė pelnė 12 taškų.