Motoklubas „Agaras“ pradėjo sezoną

B. Petkevičiūtės nuotr.
Motoklubui ,,Agaras“ šiemet atstovaus 28 biržiečiai, jauniausiam nariui - 4-eri, vyriausiajam- 67-eri.
Biržų motoklubas „Agaras“ šiemet švenčia penkiasdešimties metų gyvavimo jubiliejų. Ta poga, naujame motokroso sezone motoklubui atstovaus kaip niekada daug – net 28 biržiečiai, motokroso sporto aistruoliai. Sportininkų amžius – nuo 4 iki 67-erių metų. Pirmosiose varžybose biržiečiai startuos jau šį savaitgalį.

Susirinko fotosesijai

Sekmadienio ryte Biržuose, prie Astravo rūmų susirinko gausus būrys biržiečių, motokroso entuziastų. Sportininkai susibūrė bendrai fotosesijai prieš naujojo motokroso sezono atidarymą. Biržuose veikiančiam motoklubui „Agaras“ šiais metais sukanka 50 metų, jis yra seniausias motoklubas visoje Lietuvoje. Jubiliejaus proga atstovauti savo krašto motoklubui nusprendė 28 biržiečiai, iš kurių ir penki mažieji motokrosininkai. Motoklubo vadovaujantis Tadas Špokas džiaugėsi, kad šiemet klubui atstovaus perpus daugiau biržiečių negu jų buvo pernai.

“Anksčiau už klubą važiuodavo daug sportininkų, bet paskui jų pamažėjo, o šiemet klubui pasiryžo atstovauti beveik 30 dalyvių. Su tokia gausia komanda tikimės pasiekti gerų rezultatų“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė motoklubo vadovas T. Špokas, kuris ir pats atstovaus klubui būsimuose čempionatuose.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/