Moksleiviai varžėsi sporto festivalyje

Šiaulių Vijolių vidurinėje mokykloje surengtame tarptautiniame sporto festivalyje „Vijoliai Cup“ varžėsi jaunieji sportininkai iš  Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Portugalijos bendrojo lavinimo mokyklų. Didžiausias dėmesys buvo skirtas imtynėms, nes čia dalyvavo per 200 sportininkų, tarp kurių buvo ir šalių rinktinių atstovų.

Alvydas JANUŠEVIČIUS

sportas@skrastas.lt

„Vijoliai Cup“ sporto festivalyje moksleiviai varžėsi kvadrato, futbolo, krepšino, regbio ir imtynių varžybose.

Imtynių varžybas organizavęs treneris Aivaras Kaselis teigia, kad moterų imtynėse netrūko intriguojančių kovų. Didžiausio susidomėjimo sulaukė Danutės Domikaitytės (iki 67 kg) ir lenkės Malgorzata Kachniarz finalinė kova. Lietuvaitė paguldė priešininkę ant menčių antrame kėlinyje.

Emocingas finalas buvo ir svorio kategorijoje iki 63 kilogramų. Jame kovojo dvi Lietuvos čempionės: Indrė Bubelytė ir Giedrė Blekaitytė. Prireikė trijų kėlinių. Paskutinėmis sekundėms pergalę išplėšė čempione tapusi Indrė Bubelytė.

Vaikinų graikų-romėnų imtynėse aršiausia ir labiausiai kvapą gniaužianti kova vyko svorio kategorijoje iki 74 kilogramų. Čempionu tapo kaunietis Mantas Sinkevičius, finale įveikęs Latvijos nacionalinės rinktinės narį, Europos 10 vietos laimėtoją Jevgenijų Kolsovą. Pastarasis permainingoje kovoje įveikė trečią vietą pelniusį šiaulietį Tomą Žvirblį.

Aukso medalį laimėjo Vijolių mokyklos auklėtinis Tomas Sobolevskis, jis finale įveikė Lietuvos jaunimo rinktinės narį, treniruočių partnerį Tadą Valčiuką.

Aukso medalius pelnė ir šiauliečiai Marius Zajauskas, svorio kategorijoje iki 32 kilogramų, bei Edgaras Gendvilis (iki 42 kilogramų).

Tarptautinio sporto festivalio „Vijoliai cup-2013“ imtynių varžybas organizavo Šiaulių Vijolių vidurinė mokykla ir asociacija „Saulės miesto atletikos klubas“.

Jono TAMULIO nuotr.

INTRIGA: Bronzos medalį pelnęs šiaulietis Vijolių mokyklos auklėtinis Tomas Žvirblis (kairėje) pasipriešino Latvijos rinktinės nariui Jevgenijui Kolsovui, bet pergalės nepelnė.

ŠVENTĖ: Gruzdžių imtynių treneris Vidmantas Budraitis su savo auklėtiniais liko patenkintas varžybomis.