Mažieji lengvaatlečiai iškovojo medalius

Papilio mokykl. nuotr.
Pačeriaukštėje vyko rajoninės lengvosios atletikos varžybos, kuriose medalius skynė mažieji papiliečiai.
Pačeriaukštėje vyko tradicinės rajoninės lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvavo ir grupė būrelio „Judrieji žaidimai“, kuriam vadovauja Vita Januševičienė, jaunųjų sportininkų. Papilio mokyklos pradinių klasių vaikai rungėsi su bendraamžiais iš Vabalninko, Pačeriaukštės, Biržų miesto mokyklų bei darželių ir parsivežė net 10 medalių.

Vikriausi – ketvirtokai

Bėgimo rungtyse savo jėgas išmėgino ir priešmokyklinukas Dominykas Galvanauskas. 3-4 klasių grupėje sėkmė lydėjo Meiritą Šimonytę. Ketvirtokė iškovojo du aukso medalius – kamuoliuko metimo ir šuolio į tolį rungtyse. Ernestui Laumei pavyko aplenkti gausų varžovų būrį 400 metrų distancijoje ir vikrusis ketvirtokas pasipuošė sidabro medaliu.

Mažiesiems – aukso medaliai

1-2 klasių grupėje sėkmingiausiai pasirodė antrokai. Austėja Šimukėnaitė ir Aironas Stankevičius iškovojo po du aukso medalius – 60 ir 300 metrų distancijose. Tajus Ivanauskas buvo antras, bėgdamas trumpą distanciją, o šuolio rungtyje iškovojo bronzą. Trečią vietą ilgoje distancijoje iškovojo Lukas Baranovas.