Lietuvos rinktinėje – ir šiauliečiai

Šiaulių jaunųjų turistų centro orientavimosi sporto grupių mokiniai bei sporto klubo „Sakas“ nariai pelnė tarptautinių daugiadienių varžybų „Vilnius-2013“ apdovanojimus. Šių varžybų antrą dieną taip pat vyko atranka į Lietuvos rinktinę.

Tarptautinėse varžybose dalyvavo per 550 dalyvių. Pirmąją dieną dalyviai bėgo sprinto trasą po Vilniaus senamiestį. Ignas Ambrazas iškovojo pirmą vietą vaikų grupėje, o jo tėtis Svajūnas Ambrazas buvo pirmas 40-mečių grupėje.

Antrą dieną varžybos vyko Šalčininkų rajono Rūdninkų poligono miškuose. Paulius Vidžiūnas 9 km ilgio trasą įveikė per 1 val. 1 min. 12 sek. ir iškovojo pirmą vietą. Ignas Ambrazas buvo pirmas vaikų grupėje.

Vesta Ambrazaitė liko trečia jaunimo grupėje. Vilius Aleliūnas – trečias tarp vyrų elito. Aidas Katarskis užėmė antrą vietą tarp 35 metų amžiaus grupės sportininkų, o trasoje kalnų dviračiais Donatas Mickus atmynė antras.

Susumavus rezultatus Paulius Vidžiūnas ir Ignas Ambrazas tapo nugalėtojais jaunių ir vaikų grupėse. Rokas Vaitkus liko antras tarp jaunučių.

Paskelbus atrankos rezultatus, į Lietuvos rinktinę pakviesti Šiaulių jaunųjų turistų centro sportininkai – Paulius Vidžiūnas, Rokas Vaitkus, Ignas Gabšys, jaunimo rinktinėje startuos Vesta Ambrazaitė. Ši rinktinė atstovaus Lietuvai Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionate, kuris vyks gegužės 17-19 dienomis Estijoje.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio archyvo nuotr.

TITULAI: Šiaulietis Paulius Vidžiūnas ne tik tapo nugalėtoju, bet ir pakviestas į Lietuvos orientavimosi sporto rinktinę.