Lietus žvęjų neišgąsdino — pritraukė laimikių

A. Šešeikos nuotr.
Žvejų varžybose „Širvėnos tiltas 2021“ pirmąją vietą iškovojo biržiečių komanda. (Iš kairės): Vaidas Gučas, Mindaugas Trybas, Dainius Ulevičius.
Sekmadienį Biržuose įvyko tradicinės žvejų mėgėjų vasarinės žūklės varžybos „Širvėnos tiltas 2021“. Nors oras žvejybai nebuvo pats palankiausias, kantrieji meškeriotojai nepabūgo ir varžybų nepraleido, o prizines vietas išsidalino biržiečiai.

Lyderiai

Varžybose dalyvavo 26 žvejai, iš kurių – 4 vaikai. Išbandyti jėgas Biržų vandenyse atvyko ir svečiai iš Panevėžio, Anykščių, Radviliškio, Pasvalio. Pirmoji vieta asmeninėje rungtyje atiteko biržiečiui Mindaugui Trybui, kuris ištraukė 2,38 kg ešerį, antroji – Vaidui Gučui, trečioji – Alvarui Mačiukui. Pirmąją vietą komandinėje rungtyje išplėšė biržiečių komanda „Biržų žvejai“, antrąją – „A.V.D“ komanda, kuriai atstovavo taip pat biržiečiai. Trečioji vieta atiteko anykštėnams. Didžiausią laimikį iš Širvėnos išviliojo anykštėnas Dainius Vaitkūnas, sugavės 3,05 kg karšį.

Dalyvavo vaikai

Su meškere rankose ant tilto žuvies tykojo ir keturi jaunieji varžybų dalyviai. Varžybų organizatorius ir vadovas Austrius Šešeika „Biržiečių žodžiui“ pasakojo, kad jiems neblogai pasisekė.

“Nors reikėjo padėti ir kabliuką užrišti, ir kitų gudrybių pamokyti, vaikai labai stengėsi. Jie įgijo patirties, tad kitąmet jau sugrįš labiau pasiruošę“,- kalbėjo A. Šešeika. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir prizais.