Lenktyniavo Ventos regioniniame parke

Vytautas ŠIURKUS

Pirmą kartą Ventoje (Akmenės rajonas) suorganizuotame orientavimosi žygyje „Po Ventos regioninį parką“ dalyvavo 70 pėsčiųjų ir 15 dviratininkų.

Žygyje pėsčiomis varžėsi komandos, sudarytos ne mažiau kaip iš trijų narių. Laikas buvo fiksuojamas, kai finišuodavo paskutinis komandos atstovas.

Nugalėtojais tapo Ventos gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai Jordanas Molotokas, Evaldas Veresovas ir Ričardas Vasiliauskas. Jie 17 kilometrų trasą su 4 kontroliniais punktais bėgdami įveikė per 1 valandą 35 minutes.

Antrąją vietą laimėjo Ventos gimnazijos 8 a klasės komanda.

Trečia liko Ventos gimnazijos 10 a klasės komanda.

Greičiausiu dviratininku tapo jaunių įskaitoje startavęs moksleivis iš Mažeikių Povilas Šideikis. Jis 38 kilometrų trasą su 7 kontroliniais punktais nuvažiavo per 1 valandą 29 minutes.

Antras finišavo nugalėtojui 3 sekundes pralaimėjęs „Šiaulių krašto“ atstovas Vytautas Ruškys, o veteranų įskaitoje buvo greičiausias.

Dar po kelių sekundžių atvažiavo trečios vietos laimėtojas Cezijus Komarovas iš Šiaulių orientavimosi sporto klubo „Sakas“.

Šis dviratininkų trejetas išsiveržė į priekį po starto, vis labiau tolo nuo varžovų ir tik paskutiniuose kilometruose ėmė varžytis tarpusavyje.

Vyrų tarpe nugalėjo Tomas Stanislauskas iš Vilniaus.

Jo žmona Violeta Stanislauskienė buvo greičiausia moterų grupėje, įveikusi trasą per 1 valandą 53 minutes.

Jaunių tarpe nugalėjo ventiškė Karolina Norbutaitė, tarp veteranių – irgi ventiškė Nijolė Šliavienė.

Komandinę taurę laimėjo Ventos gimnazijos moksleiviai.

Antri liko Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ atstovai

„Šiaulių krašto“ komanda pelnė trečiąją vietą.

Vytauto RUŠKIO nuotr.

KOMANDA: Pėsčiųjų orientavimosi žygio nugalėtoja tapusios Ventos gimnazijos komandos nariai  (iš kairės) Jordanas Molotokas, Ričardas Vasiliauskas, Evaldas Veresovas apdovanoti taure.

NUGALĖTOJAS: Pirmasis pėsčiųjų ir dviratininkų žygyje finišavęs Povilas Šideikis iš Mažeikių pats išsirinko prizą.

DVIRATININKAS: Dviratininkų orientacinio žygio nugalėtoju tapusio vyrų tarpe Tomo Stanislausko iš Vilniaus laiką fiksuoja varžybų vyriausiasis teisėjas Vytautas Šiurkus.