Lengvaatlečiai ruošiasi Baltijos mačui

Panevėžyje lengvosios atletikos jaunučių pirmenybėse šiaulietė Vėjūnė Maceikaitė 110 metrų barjerinio bėgimo rungtyje tapo čempione, Faustas Kavaliauskas 400 metrų bėgimo ir 110 metrų barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo 2 vietą.

Rytis Glazauskis rutulio stūmimo rungtyje pelnė antrą, Karolis Liakas – 3 vietą.

Ramintai Klimašauskaitei 400 metrų bėgime atiteko 3 vieta, Gretai Česnauskytei 110 metrų barjerinio bėgimo rungtyje – 2 vieta.

Varžybos Panevėžyje šiauliečiams buvo pasiruošimas Lietuvos jaunučių žaidynėms, kurios vyks birželio 26–27 dienomis Alytuje.

Kitą savaitę (birželio 10–11 dienomis) Šiauliuose rengiamos miesto lengvosios atletikos jaunių ir jaunučių atviros pirmenybės yra paskutinis pasitikrinimo etapas.

„Iš V. Maceikaitės ir F. Kavaliausko tikimės labai gerų rezultatų žaidynėse“, – sakė trenerė Romualda Nyderytė-Kondratienė.

Jei šiauliečiai žaidynėse užims 1 arba 2 vietas, pateks į Lietuvos rinktinę ir atstovaus Lietuvai Baltijos mače.

Sportininkus treniruoja R. Nyderytė-Kondratienė, Daiva ir Linas Maceikos.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninė nuotr.

PASIEKIMAS: Panevėžyje lengvosios atletikos jaunučių pirmenybėse Romualdos Nyderytės-Kondratienės treniruojami šiauliečiai Rytis Glazauskis (kairėje) ir Faustas Kavaliauskas savo rungtyse iškovojo antrąsias vietas.