Lengvaatlečiai atstovavo Lietuvai

BKKSC nuotr.
Marius Valaitis (kairėje) ir brolis Darius (dešinėje) su treneriu Simu Strelcovu lengvosios atletikos čempionate atstovavo Lietuvai. Biržiečiai grįžo su medaliais.

Liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. Latvijoje, Ogrėje, vyko lengvosios atletikos Baltijos jaunimo komandinis čempionatas. Lietuvai jame atstovavo trys biržiečiai: broliai Marius (100 m, 200 m, 4x100 m estafetė) ir Darius Valaičiai (4x100 m estafetė) bei treneris Simas Strelcovas.

Geriausiai biržiečiams sekėsi 4x100 m estafetės rungtyje, kurioje biržiečiai bėgo su šiauliečiais. Vaikinai distanciją įveikė per 43,01 sek. ir iškovojo antrąją vietą. Estafetės rungtyje Lietuvos rinktinei pavyko aplenkti estus, bet, deja, nepralenkė Latvijos komandos. Individualiose rungtyse geriausiai pasirodė Marius Valaitis, kuris 200 m įveikė per 22,78 sek. ir iškovojo trečiąją vietą. Nuo antrosios vietos Mariaus rezultatas skyrėsi vos viena šimtąja sekundės dalimi. 100 m bėgimo rungtį vaikinas įveikė per 11,21 sek. ir užėmė penktąją vietą.