L. Variakojis atstovaus rinktinei Prancūzijoje

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Motokrosininkas Liutauras Variakojis išvyko į Prancūzijoje vyksiantį motokroso čempionatą. Ten biržietis su priekabininku iš Vilniaus varžysis motociklų su priekaba klasėje ir atstovaus Lietuvos rinktinei.
Šį savaitgalį Prancūzijoje vyks motociklų su priekabomis ir keturračių motociklų nacijų varžybos, kuriose Lietuvą rinktinėje atstovaus ir biržietis Liutauras Variakojis. Tačiau kelionė į varžybas lietuviams kol kas nesėkminga – pakeliui į Prancūziją sugedo automobilis.

“Kelionė su nelabai smagiais nuotykiais. Nežinau, ar nuvyksime – sugedo mašina, užstrigome Lenkijoje, viename iš automobilių servisų. Reikalingas labai rimtas remontas, bet vilčių, kad nuvažiuosime ir varžybose sudalyvausime, vis dar turime“,- ketvirtadienio ryte „Biržiečių žodžiui“ sakė L. Variakojis. Tokios varžybos organizuojamos kasmet, bet šiemet įvyks po dvejų metų pertraukos – pernai dėl pandemijos jos buvo atšauktos. Jeigu Prancūziją lietuviai visgi pasieks, L. Variakojis dalyvaus su kolega vilniečiu priekabininku Kostu Belecku, kuris šiuo metu gyvena užsienyje ir važiuoja su olandu.