Iš kultūrizmo čempionato grįžo su medaliais

Asmeninio. album. nuotr.
Savaitgalį Pakruojyje vyko Lietuvos-Latvijos kultūrizmo čempionatas, kuriame naujokų kategorijoje dalyvavo biržiečiai Aloyzas Slavinskas ir Laimonas Variakojis.

Aloyzas iškovojo antrąją, o Laimonas ketvirtą vietą. Aloyzui tai buvo antrosios kultūrizmo varžybos, nes vaikinas labiau pasinėręs į galiūnų sportą. Sidabro medalio laimėtojas „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad šis čempionatas nebebuvo toks bauginantis, kaip pirmasis.

“Šį kartą ant scenos jaučiausi visai kitaip, daug drąsiau, nes žinojau, ko galima laukti ir tikėtis. Reprezentacinė dalis pavyko gerai. Keli iš septynių teisėjų man skyrė pirmąją vietą, bet likę ją atidavė varžovui, todėl tai ir pakišo koją auksui. Šiuo pasiekimu esu patenkintas, dabar galėsiu pasinerti į galiūnų sportą ir ruoštis Europos čempionatui“,- kalbėjo Aloyzas.

Kitam biržiečiui, Mariui Šileikai, savaitgalis taip pat buvo sėkmingas. Kultūristas skirtingose kategorijose iškovojo dvi antrąsias ir vieną penktą vietą Europos kultūrizmo čempionate, vykusiame Ispanijoje.