„Kruoja“ nusileido gargždiškiams

Trečiadienį „SMScredit.lt A lygos rungtynėse „Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 0:1 nusileido Gargždų „Bangai“. Ši nesėkmė nutraukė ilgai trukusią pakruojiečių nepralaimėtų rungtynių seriją, tačiau „Kruoja“ išsaugojo trečiąją vietą turnyro lentelėje.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė pavojingomis atakomis. Vėliau kova daugiausiai vyko aikštės viduryje. Futbolininkai nevengė pažeisti taisyklių, todėl rungtynių arbitrui ne kartą teko išsitraukti geltoną kortelę, kurią dažniausiai prieš save išvysdavo svečiai. Aikštėje vyravo kovinis futbolas, grįstas tolimais, aukštais perdavimais.

30-ąją minutę neleistinai suklydo Andrius Butkus. Saugas prarado kamuolį aikštės viduryje, leisdamas „Kruojai“ surengti kontrataką. Roberto Vėževičiaus atliktą smūgį sugavo vartininkas.

Po kontakto baudos aikštelėje nugriuvus Nerijui Mačiuliui, stadione susirinkę žiūrovai ėmė reikalauti 11 metrų baudinio, tačiau teisėjas pražangos neįžvelgė.

Prieš pertrauką pavojingai iš toli smūgiavo Tautvydas Eliošius ir N. Mačiulis.

Kone pusę antrojo kėlinio abi komandos demonstravo kietą vyrišką futbolą, kamuolys nuolat priartėdavo tai prie vienų, tai prie kitų vartų, bet aštrių momentų sukurta buvo labai mažai.

69-ąją minutę sulaukęs tolimo perdavimo kairėje pusėje, „Bangos“ gynėjas A. Stiožka prasiveržė pro du gynėjus, atsidūrė vienas prieš A. Vaičulį ir stipriu smūgiu sudrebino vartų skersinį.

Tai, ko nepavyko atlikti gargždiškių gynėjui, padarė komandos kapitonas. Po Aleksandro Ruskicho perdavimo iš kairės Aaurelijus Staponka išvedė „Bangą“ į priekį taikliu smūgiu į vartų kampą 77-ąją minutę. Puolėjas smūgiavo labai nepatogiai vartininkui – kamuolys prieš jį atšoko nuo žemės.