„Kruoja“ nugalėjo „Sūduvą“

Trečiąją vietą „SMScredit.lt“ A lygoje užimanti Pakruojo „Kruojos“ komanda savo aikštėje ketvirtadienį rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo vieną iš pagrindinių konkurenčių kovoje dėl medalių Marijampolės „Sūduvą“, nutraukdama jos aštuonių iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją. Pakruojo klubas turnyro lentelėje padidino atotrūkį nuo „Sūduvos“ iki penkių taškų.

Pirmajame kėlinyje (43 min.) kamuolį į marijampoliečių vartus pasiuntė Darius Jankauskas. Antrajame kėlinyje (63 min.) pakruojiečių persvarą padidino Nerijus Mačiulis. Paguodos įvartį į „Kruojos“ vartus per pridėtą laiką įmušė Arminas Vaskela.

„Šiaulių krašto“ inf.

FK „Sūduva“ nuotr.

ATOTRŪKIS: „Kruoja“, (mėlyna apranga) ketvirtadienį įveikusi „Sūduvą“, įsitvirtino trečiojoje „SMScredit.lt“ A lygos turnyro lentelės vietoje.

„SMScredit.lt“ A lygos turnyro lentelė

(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. Alytaus „Dainava“ 24 1 1 22 9:120 4

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: N. Tokičius ("Šiauliai") – 12, L. Kochanauskas ("Trakai") – 11, Elivelto ("Ekranas") – 10 įvarčių.