Kelmiškiai – tarp zonos lyderių

Šalies futbolo antrosios lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaujančios komandos sužaidė dar po vienerias rungtynes.

Edvardas DIRVONIS

kursenai@skrastas.lt

Kelmėje „Kražantė“ įveikė Mažeikių „Atmosferą“ 4:1 (1:1).

Kelmiškiai jau pirmosiomis minutėmis po Airido Pačkausko įvarčio išsiveržė į priekį. Svečiai 43-iąją minutę uždirbo 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai atliko Tomas Kizevičius.

Antrajame kėlinyje įvarčius į kretingiškių vartus įmušė Giedrius Viktoravičius, Andrius Viktoravičius ir Audrius Pekys.

Kuršėnų „Venta“ savoje aikštėje nugalėjo Naujosios Akmenės „Akmenė-SC“ rezultatu 4:0 (0:0).

Kuršėniškiai ne kartą pavojingai grasė svečių vartams jau pirmajame kėlinyje.

Antrajame šeimininkams padėjo patys varžovai, pasiuntę kamuolį į savo vartus. Netrukus „Ventos“ pranašumą padvigubino Airijus Dambrauskas. Vėliau dar du kartus akmeniškių vartininką nuginklavo Remigijus Vaišnoras ir Lukas Juškevičius.

Sunkiai įsibėgėjanti Šiaulių „Juventa-99“ paklupdė Telšių „Džiugą“ – 1:0 (0:0).

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos nepajėgė įveikti varžovų vartininkų. Antrajam baigiantis, teisėjui pridėjus laiko, į „Džiugo“ vartus skirtas 11 metrų baudinys. Vilius Lapeikis buvo taiklus.

Kretingos „Minija“ – Plungės „Babrungas“ 2:0 (0:0).

Pirmauja trejose rungtynėse įvarčių į savo vartus dar nepraleidusi „Minija“. „Kražantė“ – trečia, „Juventa“ – penkta, „Venta“ – šešta, „Akmenė-SC“ – aštunta tarp devynių zonos komandų.

Algimanto BRIKO nuotr.

VARŽOVAI: Žaidžia Kuršėnų „Ventos“ (tamsesnė apranga) ir Naujosios Akmenės „Akmenės-SC“ komandos.