Joniškietė Estijoje pelnė auksą

Estijoje, Aseri mieste, vykusiame tarptautiniame turnyre, kuriame varžėsi jaunieji stalo tenisininkai iš Estijos ir Lietuvos, nugalėtoja tapo joniškietė Simona Rimkevičiūtė.

Simona Rimkevičiūtė, varžiusis gimusių 2005 metais ir jaunesnių grupėje, įveikė visas keturias varžoves, o finaliniame susitikime laimėjo ir prieš didžiąją Estijos viltį Kristiną Vasiljevą rezultatu 2:0.

Toje pačioje grupėje kartu su joniškiete dalyvavo 18 sportininkių.

Jonavoje vykusiame 13-ajame tarptautiniame stalo teniso turnyre, kuriame dalyvavo 215 mokinių iš Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos,16-mečių berniukų grupėje joniškietis Romualdas Franckaitis užėmė ketvirtą vietą.

„Šiaulių krašto“ inf.

Nuotrauka iš Romualdo Franckaičio asmeninio archyvo

NUGALĖTOJA: Estijoje vykusiame tarptautiniame turnyre nugalėtoja savo amžiaus grupėje tapo joniškietė Simona Rimkevičiūtė (centre).