Jaunieji karatė sportininkai kovojo dėl medalių ir Šeduvos taurės

Šeduvoje, Radviliškio rajone, vyko karatė varžybos „Šeduvos taurė-2016“, kuriose dalyvavo 140 sportininkų nuo 6 iki 14 metų. Sportininkai atstovavo dešimčiai karatė šotokan klubų: Šiaulių „Empido“, „Saulė“, „Katana“, Šeduvos „Tigriukai“, Garliavos (Kauno r.) „Budo“, Raseinių „Bushido“, Radviliškio „Kentauras“, Kauno „Fight Gang“, Vilniaus „Samurajus“, Panevėžio „Baltasis voras“.

Daugiausiai prizinių vietų iškovojo Radviliškio „Kentauro“ sportininkai (12 aukso, 15 sidabro ir 20 bronzos medalių) ir laimėjo Šeduvos taurę. Nugalėtojais tapo Aistis Uzėla, Viktorija Sinkevičiūtė, Laurynas Miknevičius, Arminas Siudikas, Kornelijus Poškus, Daivaras Breimelis, Gustas Rimeikis, Tomas Rakauskas, Arnoldas Breimelis (nugalėjo dviejose rungtyse), Augustė Kvedaraitė ir Vakarė Lukšytė.

Šiaulių karatė klubui „Saulė“ atstovavo šeši sportininkai ir jie iškovojo aštuonis medalius: 5 aukso, 2 sidabro ir vieną bronzos. Nugalėtojais tapo Ernestas Angelis, Pijus Šemeklis, Benas Banevičius ir Rokas Banevičius (nugalėjo dviejose rungtyse).

Taip pat penkis aukso medalius iškovojo „Katanos“ sportininkai: Matas Vienažindis (dviejose rungtyse), Deimantė Calkauskaitė ir Ksenija Vaitenkova (dviejose rungtyse). Kiti sportininkai pasipuošė trimis sidabro ir net 7 bronzos medaliais.

Panašų kiekį medalių iškovojo ir varžybų šeimininkai šeduviai, atstovavę klubui „Tigriukai“. Tiesa, auksą pelnė tik vienas sportininkas Kajus Mockaitis. Keturi laimėjo antrąsias vietas, o 10 sportininkų iškovojo trečiąsias vietas.

Neblogai sekėsi ir „Empi do“ klubui, kurio sportininkai pelnė 3 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos medalius. Du aukso medalius pelnė Gabija Gaidjurgytė, vieną – Arnas Gerdvilis.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninė nuotr.

MEDALIAI: Šiaulių dvikovų klubo „Saulė“ sportininkai džiaugiasi iškovotais medaliais „Šeduvos taurės-2016“ varžybose.