Irkluotojai varžėsi žaidynėse

Savaitgalį Šiauliuose, Talkšos ežere, vykusiose Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo žaidynėse varžėsi 208 sportininkai iš Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Plungės, Skuodo, Šilutės, Vilniaus, Visagino, Zarasų ir Šiaulių.

Šiaulių komandoje geriausiai sekėsi baidarininkėms, trenerio Rimo Bernoto auklėtinėms. Ieva Vaitiekūnaitė irkluodama vienvietę baidarę 200 metrų distancijoje iškovojo antrąją vietą, o irkluodama dvivietę baidarę su Rūta Klungelevičiūte užėmė trečiąją vietą (200 metrų distancija).

Berniukai baidarininkai ir kanojininkai prizinių vietų nelaimėjo, nes keturiolikmečiams buvo sunku konkuruoti su šešioliktus metus einančiais sportininkais.

Kanojininkas Rokas Tamašauskas, Lietuvos vaikų čempionas, 1000, 200 metrų distancijose vienviete valtimi atplaukė šeštas. Dviviete kanoja geriausią rezultatą pasiekė Vytas Povilaitis ir Arnas Šimaitis, jie užėmė aštuntąją vietą.

Nekonkurencinėje kovoje vienvietėmis kanojomis startavo ir mergaitės kanojininkės. Antra atplaukė Evelina Serafinaitė, trečia – Gabrielė Čerepokaitė.

Trenerio Artūro Navicko nuomone, šis parodomasis plaukimas turėtų priminti, kad Lietuvoje jau yra šešios šio amžiaus sportininkės ir vertėtų šią jauną rungtį įtraukti į kitų žaidynių sąrašą.

Rugpjūčio 30–31dienomis Talkšos ežere vyks dešimtoji tarptautinė Talkšos ežero regata.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

PRIZININKĖS: Rūta Klungelevičiūte (kairėje) ir Ieva Vaitiekūnaitė – po prizinio finišo.