Irkluotojai patirties įgijo Europos čempionate

Belgijoje vykusiame Europos jaunių irklavimo čempionate Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ dvivietės akademinės valties irkluotojai Emilis Abelkis ir Žilvinas Visockas užėmė 11 vietą iš 16 dalyvių. B finale šiauliečių įgula buvo trečia.

Keturviete valtimi varžėsi šiaulietis Žilvinas Barakauskas, trakiškis Julius Lesauskas, vilniečiai Saulius Lionius ir Matas Lukošaitis. Keturvietė įgula buvo devinta iš 14 dalyvavusių. B finale lietuviai užėmė 3 vietą, į priekį užleisdami čekus ir lenkus.

Čempionate varžėsi 31 šalies atstovai, iš viso 450 dalyvių.

Bendroje įskaitoje pirmą vietą iškovojo prancūzai, antri liko danai, treti – ukrainiečiai.

Birželio 6–8 dienomis šiauliečiai varžysis Trakuose Lietuvos irklavimo čempionate.

Rugpjūčio 1–3 dienomis Hamburge (Vokietija) vyks pasaulio jaunių irklavimo čempionatas. Kad patektų į jį, šiauliečiai, E. Abelkis ir Ž. Visockas, turi pereiti atranką.

Šiaulių irkluotojus treniruoja Alis Striška ir Robertas Barzinskis.

„Mane nustebino ir nudžiugino varžybų sąlygos, kurias pamačiau Belgijoje – palei irklavimo trasą ėjo dviračių takelis ir dviračiais kiekvienos šalies treneriai važiavo greta savo auklėtinių, negailėdami jiems patarimų. Važiavau ir aš“, – džiaugėsi R. Barzinskis.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninė nuotr.

IRKLUOTOJAI: Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ dvivietės akademinės valties irkluotojai Emilis Abelkis (kairėje) su Žilvinu Visocku (dešinėje) ir savo treneriu Robertu Barzinskiu (centre) Europos jaunių irklavimo čempionate Belgijoje.