Imtynininkai iškovojo tris auksinius medalius

Pagėgiuose vykusiose Lietuvos jaunių mokinių (gimusių 1998–2001 metais) laisvųjų imtynių pirmenybėse Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtiniai iškovojo tris aukso medalius.

Puikiai pasirodė Vijolių vidurinėje mokykloje sportinėse klasėse besimokantys sportininkai. Svorio kategorijoje iki 76 kilogramų rungtyniavęs Mantas Adomaitis nesulaukė didesnio pasipriešinimo, visas savo kovas baigė aiškia persvara anksčiau laiko ir iškovojo pirmąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 85 kilogramų kovojęs Rimvydas Starikovas tris priešininkus paguldė ant menčių. Kova dėl pirmosios vietos klostėsi permainingai, tačiau kovos pabaigoje Rimvydas atliko įspūdingą metimą ir pelnytai šventė pergalę prieš Klaipėdos atstovą.

Eimantas Zavistauskas kovėsi svorio kategorijoje iki 100 kilogramų. Savo priešininkams Eimantas nepaliko jokių šansų, guldė juos ant menčių ir pelnytai tapo nugalėtoju.

Mantvydas Bunkys svorio kategorijoje iki 58 kilogramų kovojo dėl trečiosios vietos, tačiau turėjo pripažinti priešininko pranašumą ir užėmė penktąją vietą.

Komandinėje įskaitoje šiauliečiai užėmė antrąją vietą, pirmi – klaipėdiečiai. Sportininkus šioms varžyboms paruošė sporto mokyklos „Atžalynas“ treneriai Arūnas Šulcas ir Renatas Dijokas.

„Šiaulių krašto“ inf.

SM „Atžalynas“ nuotr.

NUGALĖTOJAI: Iš kairės: Eimantas Zavistauskas, Mantas Adomaitis ir Rimvydas Starikovas Lietuvos jaunių laisvųjų imtynių pirmenybėse neturėjo sau lygių.