Grį­žo su me­da­liais

BKKSC nuotr.
200 m bėgimo rungtyje Marius Valaitis iškovojo antrąją vietą, o Darius Valaitis – trečiąją.
Gegužės 19-20 dienomis įvyko lengvosios atletikos tarptautinės Marijampolės apskrities atviras jaunimo, jaunių, jaunučių bei vaikų čempionatas. Jame dalyvavo ir Biržų atletai, kurie pagerino asmeninius rezultatus bei iškovojo čempionų titulus ir prizines vietas.

Jaunimo grupėje Marius Valaitis 100 m paruošiamąjį bėgimą įveikė per 11,35 sek., o finale, pagerinęs savo asmeninį rezultatą 11,30 sek., iškovojo pirmąją vietą. Marius 200 m bėgimo rungtį įveikė per 23,08 sek. ir, atsilikęs, nuo Latvijos sportininko septyniomis šimtosiomis, iškovojo antrąją vietą.

Darius Valaitis 100 metrų bėgimo distanciją įveikė per 11,47 sek., o finale nubėgo per 11,60 sek. ir iškovojo antrąją vietą. Darius 200 m bėgimo rungtį įveikė per 23,55 sek. ir iškovojo trečiąją vietą.

Rolandas Tichonovičius 100 m paruošiamąjį bėgimą įveikė per 12,02 sek., o finale nubėgo per 12,05 sek. ir užėmė ketvirtąją vietą. Rolandas 200 m bėgimo rungtyje distanciją įveikė per 24,85 sek. ir užėmė penktąją vietą. Penktąją vietą užėmė ir Marius Kučas, įveikęs 200m bėgimą per 25,33 sekundes.

Jaunių grupėje šuolio į tolį rungtyje Arnas Sapatka iškovojo pirmąją vietą. Po atlikto bandymo Arnui atsinaujino trauma ir bandomųjų šuolių jis nebeatliko, tačiau šio rezultato užteko pirmajai vietai užimti.