„Gintra-Universitetas“ įveikė Farerų salų futbolininkes

Pirmadienį centriniame Šiaulių stadione vykusiose UEFA moterų Čempionų lygos atrankos varžybose Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės 2:0 (0:0) nugalėjo Klaksviko „Itrottarfelag“ (Farerų salos) ir įsirašė į savo sąskaitą pirmuosius tris taškus.

Abu įvarčius „Gintrai-Universitetui“ pelnė legionierė iš Azerbaidžano Ana Alekperova.

„Pirmajame kėlinyje nevykdėme prieš rungtynes paruošto plano. Po pertraukos atlikome sėkmingus keitimus ir pasiekėmė teigiamą rezultatą“, – komentavo šiauliečių strategas Rimantas Viktoravičius.

Pirmose rungtynėse šeštadienį „Gintros-Universiteto“ futbolininkės 1:3 (0:1) nusileido Limasolio „Apollon Ladies“ futbolininkėms iš Kipro. Vienintelį įvartį šiaulietėms pelnė Sonata Vanagaitė.

Kitos rungtynės vyks šį ketvirtadienį, rugpjūčio 14 dieną, 18 val., centriniame Šiaulių stadione, kur „Gintra-Universitetas“ kovos su Škoderio „Vllaznia“ futbolininkėmis iš Albanijos.

„Šiaulių krašto“ inf.

Jono TAMULIO nuotr.

NUOPELNAS: UEFA moterų Čempionų lygos atrankos varžybose Šiaulių „Gintrai-Universitetui“ abu įvarčius pelnė legionierė Ana Alekperova (dešinėje).