Geriausias Lietuvos jaunimo raitelis – iš Šiaulių rajono

Lietuvos žirginio sporto federacija paskelbė 2015 metų įvairių amžiaus grupių reitingų lyderius. Jaunimo grupėje geriausiu šalies raiteliu pripažintas Šiaulių rajono Jusaičių žirgyno raitelis septyniolikmetis Domantas Bagarauskas.

Rita ŽADEIKYTĖ

rita@skrastas.lt

Reitingų lyderis

Reitingų lyderiu jaunasis raitelis tapo dėl visų metų rezultatų: D. Bagarauskas surinko daugiausiai reitingo taškų, dalyvavo daugelyje varžybų.

Jaunimo grupę sudaro raiteliai nuo 18-os iki 21-erių metų. Nors D. Bagarauskui tik septyniolika – jis nugali ir vyresnius, labiau patyrusius sportininkus.

„Domantas, kaip sportininkas, – labai auga ir kol kas pateisina lyderio vardą. Svarbu, kad vaikinas sportuotų toliau, nes jis turi puikią perspektyvą“, – sakė D. Bagarauską į žirginį sportą atvedęs Jusaičių žirgyno savininkas Rimas Bajorinas.

Jaunajam sportininkui žirgyno savininkas R. Bajorinas suteikė galimybę treniruotis viename garsiausių ir seniausių Lietuvoje – „Nemuno“ žirgyne.

Suaugusiųjų grupėje 2015 metų Lietuvos reitingų lyderiu tapo Kristupas Petraitis, šių metų Lietuvos taurės laimėtojas.

Puikios perspektyvos

Lietuvos žirginio sporto federacijos generalinės sekretorės Raimondos Palionytės teigimu, tai labai geras ženklas ateičiai ir labai didelis paskatinimas jaunam raiteliui.

„Jaunimo konkurencija žirginiame sporte gana didelė – daug sportuojančio jaunimo. Jeigu Domantas nenuleis rankų ir sieks savo tikslų, suaugusiųjų grupėje jam taip pat turėtų puikiai sektis“, – sakė R. Palionytė.

D. Bagarauskas 2015 metų balandį Lietuvos žiemos konkūrų čempionato finale tapo dukart Lietuvos čempionu – ir suaugusiųjų, ir jaunių grupėse. Jaunas raitelis aplenkė ne tik savo amžiaus grupės sportininkus, bet ir visą šalies žirgų sporto elitą.

Šie metai jaunajam raiteliui ypač sėkmingi. D. Bagarauskas Kalėdiniame turnyre, kuris vyko „Audruvio“ žirgyne, Joniškio rajone, paskutinį kartą startavo jaunučių grupėje ir taip pat laimėjo pirmąją vietą.

Redakcijos nuotr.

NUGALĖTOJAS: Šiaulių rajono Jusaičių žirgyno raitelis septyniolikmetis Domantas Bagarauskas jaunimo grupėje Lietuvoje tapo geriausiu raiteliu. Tai visų metų darbo ir pastangų rezultatas.