Dziudo stovykloje – rekordinis skaičius sportininkų

BKKSC nuotr.
Biržuose vykusioje stovykloje dalyvavo daugiau nei 200 stovyklautojų, tarp jų sportininkai iš Suomijos, Estijos, Belgijos ir Latvijos.
Rugpjūčio 2–15 dienomis Biržuose vyko tarptautinė dziudo stovykla, kurią jau ne pirmus metus organizuja Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras (BKKSC).

Šiemet stovykla sulaukė rekordinio skaičiaus – daugiau kaip 200 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Suomijos bei Belgijos. Sportininkų amžius – nuo 10 iki 22 metų. Dalyvauti norą šioje stovykloje buvo pareiškę ir Rusijos bei Norvegijos sportininkai, deja, jie dėl pandemijos suvaržymų negalėjo atvykti.

Sporto stovykla vyko Biržų technologijų ir verslo mokymo centre. Čia dauguma sportininkų buvo apgyvendinti bei gavo maitinimą. Jie dvi savaites gludino kovos techniką ant tatamio, ruošėsi naujiems startams bei Europos dziudo čempionatui, treneriai keitėsi žiniomis ir patirtimis. Laisvalaikiu sportininkai susipažino su Biržais, žaidė draugiškus komandinius žaidimus, pramogavo.

Po intensyvių treniruočių, dalis stovyklos pajėgiausių sportininkų išvyko į Europos jaunimo dziudo taurės varžybas Italijoje, kiti dalyvavo Europos kadetų dziudo čempionate Latvijoje, o dar vienas sportininkas mėnesio pabaigoje ruošiasi vykti į Tokijo parolimpines žaidynes.