Dubysos slėnis aidėjo nuo motociklų gausmo

Sekmadienį Dubysos slėnio motokroso trasoje (Kelmės rajonas) surengtos tarptautinės motokroso varžybos, skirtos Tėvo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 111 sportininkų iš Latvijos, Baltarusijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos.

Tarp komandų pirmąją vietą iškovojo Plungės „Žemaitijos“ motokrosininkai, aplenkę „Sūduvos“ klubą. Trečiasis liko varžybų organizatorius – Kelmės motoklubas „Sphagnum“. Kelmiškiai gerai pasirodė ir atskirose kategorijose. Tarp veteranų antrąją vietą laimėjo „Sphagnum“ komandos kapitonas Gintautas Kaušius, 125 kubinių centimetrų kategorijoje antras liko ir Antanas Levickas. Tarp profesionalų trečiąją vietą iškovojo Justinas Drapanauskas. Trečias – pradedančiųjų grupėje kovęsis Marius Strodomskis.

Birželio 14-15 dienomis Kelmės motoklubo „Sphagnum“ komanda dalyvaus Vilniuje rengiamame Lietuvos motokroso čempionato II-ajame etape.

„Šiaulių krašto“ inf.

„Žemaitijos“ klubo nuotr.

MOTOKROSAS: Tėvo dieną Dubysos slėnio motokroso trasoje vyko tarptautinės motokroso varžybos.