Dubleriai varžovų nesigailėjo

Sekmadienį A lygos dublerių pirmenybių XXIV turo rungtynėse Pakruojo „Kruoja-2“ varžovus sutriuškino 6:0 (1:0), „Šiauliai-2“ – 16:0 (7:0).

Rungtynėse Šiauliuose 16 įvarčių krito į Vilniaus „Reo-2“ vartus. Sėkmingai startavę šeimininkai pasižymėjo pirmąją mačo minutę, kai įmušė Rokas Gedminas.

Greitas įvartis leido „Šiauliams-2“ atsipalaiduoti. Šešis tikslius smūgius atliko Dovydas Medžiaušis (10, 37, 48, 57, 68, 82 minutėmis), tris – Lukas Sendžikas (12, 62, 90 min.), po du – R. Gedminas (1, 16 min.), Karolis Kaušas (34, 85 min.), Rolandas Baravykas (74, 84 min.), vieną – T. Birškys (28 min.).

Po rungtynių „Šiaulių-2“ vyriausiasis treneris Tomas Kančelskis pripažino, jog treniruotėje būtų buvę daugiau naudos, nei tokiame mače.

„Kruoja-2“ Pakruojyje sutriuškino Klaipėdos „Atlantą-2“.

Pakruojiečiai pirmajame kėlinyje buvo priversti tenkintis vienu įvarčiu – 32-ąją minutę įmušė Irmantas Zelmikas (1:0).

Tikslūs smūgiai pasipylė po pertraukos. 54-ąją minutę pasižymėjo Rostyslavas Diakivas (2:0). 59-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Linas Savastas (3:0). Jis 74-ąją minutę įmušė dar kartą (4:0). 83-ąją minutę pasižymėjo ir Benas Kriukas (5:0). 92-ąją minutėmis antrąjį savo įvartį pridėjo R. Diakivas (6:0).

„Šiaulių krašto“ inf.

„Šiauliai-2“ – Vilniaus „Reo-2“ 16:0 (7:0)

Teisėjas: E. Kriaučiūnas (Marijampolė), 50 žiūrovų.

Įvarčiai: 1 min. ir 16 min. R. Gedminas, 10 min., 37 min., 48 min., 57 min., 68 min. ir 82 min. D. Medžiaušis, 12 min., 62 min. ir 90 min. L. Sendžikas, 28 min. T. Birškys, 34 min. ir 85 min. K. Kaušas, 74 min. ir 84 min. R. Baravykas ("Šiauliai").

Įspėjimai: nėra.

Pakruojo „Kruoja-2“ – Klaipėdos „Atlantas-2“ 6:0 (1:0)

Teisėjas: A. Gutovskis (Vilnius), 55 žiūrovai.

Įvarčiai: 32 min. I. Zelmikas, 54 min. ir 90+2 min. R. Diakiv, 59 min. ir 74 min. L. Savastas, 83 min. B. Kriukas ("Kruoja").

Įspėjimai: 44 min. N. Mačiulis, 46 min. A. Skroblas ("Kruoja"); 88 min. L. Palačas ("Atlantas").

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

PRADŽIA: „Šiauliai-2“ Vilniaus „Reo-2“ vartus pirmąjį kartą nuginklavo 1-ąją minutę, kai įmušė Rokas Gedminas.

ĮVARČIAI: Į „Reo-2“ vartus tris įvarčius įmušė Lukas Sendžikas.