D. Domikaitytė – trečia pasaulyje

Zagrebe (Kroatija) vykstančiame pasaulio jaunimo (ne vyresnių nei 20 metų) imtynių čempionate šiaulietė moterų imtynininkė Danutė Domikaitytė ne daugiau nei 67 kg svorio kategorijoje pelnė bronzos medalį.

19 metų šiaulietė kovoje dėl trečiosios vietos ketvirtadienį užtikrintai nugalėjo savo bendraamžę rusę Kristiną Jeriominą.

D. Domikaitytė aštuntfinalyje pralaimėjo Europos jaunimo čempionei 20 metų italei Dalmai Kanevai, iškovojusiai kelialapį į finalą.

Pirmojoje imtyje D. Domikaitytė pranoko mongolę Otgonchu Ojungerel ir pateko į mažąjį finalą.

Šioje svorio kategorijoje kovojo 20 imtynininkių.

Tai jau antrasis Lietuvos atletų medalis šiose pirmenybėse. Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 120 kg trečiadienį Mantas Knystautas pelnė sidabro apdovanojimą.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninė nuotr.

BRONZA: Pasaulio imtynių čempionate šiaulietė Danutė Domikaitytė iškovojo bronzos medalį. kartu su treneriais Aivaru Kaseliu (kairėje) ir Andriumi Stočkumi.