BMX varžybose – 30 medalių

Savaitgalį Šiauliuose vyko du BMX dviračių čempionatai – „Baltijos taurės“ ir Lietuvos pirmenybių antrieji etapai. Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ auklėtiniai medalių kolekciją papildė 30-čia apdovanojimų.

Šeštadienį „Baltijos taurės“ II etape pirmąsias vietas iškovojo penki šiauliečiai: Aleksandra Pavlova (moterų elitas), Vėja Baškytė (9–10 metų amžiaus mergaitės), Gintas Vainauskas (17 m. ir vyresni), Gabrielius Pabijanskas (B 13–14 m.), Gustas Usevičius (B 9–10 m.).

Sidabro medalius laimėjo Skirmantė Puzinaitė (moterų elitas), Justinas Narutis (jauniai), Mantas Jablonskis (B 15–16 m.), Aivaras Liekis (B 11–12 m.).

Bronzos medaliais džiaugėsi Arminas Kazlauskis (vyrų elitas), Lukas Šuškevičius (B 13–14 m.) ir Benas Petrikas (B 9–10 m.).

„Dubysos“ sportininkams gerai sekėsi ir sekmadienį Lietuvos čempionato II etape. Aukso apdovanojimus užsikabino Aistis Savickas (jauniai 15 m.), G. Pabijanskas (B 14 m.), L. Šuškevičius (B 13 m.), A. Liekis (B 12 m.), Gvidas Usevičius (B 11 m.), Gustas Usevičius (B 9–10 m.), Gustas Švabas (B 8 m. ir jaunesni –  M 10 m. ir jaunesnės) ir „Iššūkio taurės“ jaunių 17 metų ir vyresnių grupėje pirmas buvęs J. Narutis.

Antrąsias vietas iškovojo V. Baškytė (8 m. ir jaunesni – 10 m. ir jaunesnės), M. Jablonskis (jauniai 16 m.), S. Puzinaitė (jauniai 15 m.), Rokas Narutis (B 14 m.), Simas Nemaniūnas (B 11 m.), B. Petrikas (B 9–10 m.).

Laurynas Sireika (B 14 m.), Linas Prapiestis (B 13 m.), Tomas Švabas (B 12 m.) ir Augustas Baškys (8 m. ir jaunesni – 10 m. ir jaunesnės) užėmė trečiąsias vietas.

Sportininkus treniruoja Donata Šiaudvytė, Donatas Armonas ir Albertas Rimša.

„Šiaulių krašto“ inf.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

VARŽYBOS: Šiaulių BMX trasoje dėl medalių grūmėsi įvairių amžiaus grupių sportininkai.