BMX dviratininkai nugali ir Latvijoje

II etapo atvirame Latvijos nacionaliniame mažųjų dviračių (BMX) čempionate Jelgavoje Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ auklėtinė Vėja Baškytė nugalėjo 11–13 metų mergaičių amžiaus grupėje.

Penkiolikmečių vaikinų grupėje važiavęs Lukas Šuškevičius taip pat pelnė pergalę.

Neatsiliko ir metais vyresnis Gabrielius Pabijanskas, tapęs savo grupės nugalėtoju. Šešiolikmetis Rokas Narutis liko trečias.

Antrame etape gerai startavo ir pasirodė Martynas Makaras, 17 m. ir vyresnių grupėje iškovojęs 2 vietą, bei prizininku tapęs (4 vieta) Arminas Kazlauskis.

Jaunių elito grupėje dalyvavęs Rokas Nemaniūnas bendroje įskaitoje tarp 24 vyrų užėmė 13 vietą, tačiau jaunių grupėje buvo trečias.

Dviratininkus treniruoja Donata Šiaudvytė ir Donatas Armonas.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninė nuotr.

PRIZININKAI: Šiauliečiai BMX dviratininkai iš čempionato Latvijoje grįžo su medaliais: Lukas Šuškevičius (iš kairės), Gabrielius Pabijanskas – 1 vietos, Rokas Narutis – trečias.