Biržuose praūžė motokroso varžybos

Ž. Maniko nuotr.
Motokroso trasoje varžėsi beveik du šimtai dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninės Latvijos.
Praeitą savaitgalį Biržų motokroso trasoje vyko bene svarbiausias šios sporto šakos įvykis Biržuose – Lietuvos motokroso čempionato III-ojo etapo varžybos. Jose dalyvavo beveik 200 sportininkų su motociklais, keturračiais ir motociklais su priekabomis. Nors daugiausia medalių susižėrė varžybų svečiai, visgi pasididžiuoti gali ir biržiečiai – iškovota čempiono taurė ir kelios prizinės vietos.

Pirmąją vietą, po įnirtingos kovos, motociklų su priekaba grupėje išplėšė Biržų motoklubo „Agaras“ lyderiai Tomas ir Mantvydas Baltušiai. Antroji vieta šioje grupėje atiteko motoklubo „Ponoras“ narių Liutauro Variakojo ir latvio Peterio Jegorovo duetui. Antrąją vietą keturračių motociklų grupėje iškovojo „Agaras“ atstovas Domantas Vaznys, trečioji vieta 50 cc klasėje atiteko taip pat šio klubo nariui Arieliui Dudorui.

“Viskas praėjo puikiai, džiaugiamės, kad susirinko gausus būrys ir dalyvių, ir žiūrovų. Matome, kad biržiečiai motokrosą tikrai myli“,- po varžybų „Biržiečių žodžiui“ sakė motoklubo „Agaras“ vadovas Tadas Špokas. Jis taip pat pasidžiaugė, kad varžybas stebėjo ir Lietuvos motociklų sporto federacijos prezidentė Giedrė Leskauskienė, kuri varžybų organizatoriams negailėjo pagyrimų už puikų darbą.

Kitos motokroso varžybos biržiečių laukia liepos viduryje Kupiškyje.