Biržuose – pirmosios automobilių orientacinės varžybos

Elio Balčiūno nuotr.
Šonaslydžio varžybos – veikla jaunimui, kurios Biržuose trūksta ir tai yra ne tik puiki priemonė „išsikrauti“, bet ir įgyti vairavimo patirties.
Šeštadienį Biržų aerodromo pakilimo take įvyko pirmosios „drift“ orientacinės varžybos. Varžybų sumanytojas ir organizatorius, „Biržai squad“ klubo įkūrėjas Ernestas Domkūnas pasidžiaugė, kad renginys pavyko puikiai ir netgi viršijo lūkesčius.

„Norisi, kad jaunimui, kurie prijaučia autosportui, nereikėtų slapstytis ir nelegaliai kažkur „driftinti“, tad kilo mintis suorganizuoti renginį, kuriame vyktų ne tik orientacinės varžybos, bet ir įvairios rungtys – atsarginio rato keitimas, automobilių „limbo“, garsiausia muzika... Visi dalyviai galėjo dalyvauti ir laimėti prizus“, – sakė E. Domkūnas.

Organizatorius pasidžiaugė, kad į pirmąjį šonaslydžio renginį į Biržus atvyko ir kolegos iš kitų klubų – Panevėžio BMW fanai, „Lithuania street“ entuziastai. Su pastaraisiais, kaip sakė Ernestas, turi planų kitais metais suorganizuoti renginį. Pašnekovas tikino, kad planų ateičiai netrūksta – reikia jaunimui veiklos, o automobilizmas – puiki priemonė ne tik „išsikrauti“, bet ir įgyti vairavimo patirties.

Prie renginio organizavimo prisidėjo ir Biržų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorius, ir pati savivaldybė.