Biržų motokrosininkai iškovojo auksą

Biržiečiai Tomas Baltušis ir Tadas Natka iškovojo auksą.

Rugpjūčio 22-23 d. Pakruojo rajone, Petrašiūnų trasoje vyko 2020 m. Lietuvos motokroso čempionato III-iasis etapas. Biržiečiai Tomas Baltušis su Tadu Natka 750 s/p profesionalų klasėje iškovojo pirmąją vietą. Laimėjimas motokrosininkus bendroje Lietuvos motokroso čempionato įskaitoje, po trijų etapų pakėlė į pirmąją vietą.

- Malonu, kad biržiečiai mus palaiko. Buvo gera lenktyniauti, kai kiekviename posūkyje girdėjome mus palaikančius šūksnius. Džiaugiuosi, kad Tadas atsigavo po traumos parodė tikrai aukštą profesionalumo lygį. Jau laimėjome du etapus iš trijų ir po šio laimėjimo turime rimtų vilčių tapti 2020 metų čempionais profesionalų klasėje,- kalbėjo T. Baltušis.

Čempionate dalyvavo ir kiti biržiečiai. Liutauras Variakojis ir Dovydas Ausiejus 750 s/p veteranų klasėje dėl techninių gedimų užėmė ketvirtąją vietą, o bendroje Lietuvos motokroso čempionato įskaitoje liko antri. Žygimantas Vaisiūnas su Dominyku Brazausku, 750 s/p oro aušinamu klasėje tapo šešti, o bendroje įskaitoje pateko į penktą vietą.

Kitas Lietuvos Motokroso čempionato etapas vyks rugpjūčio 29-30 dienomis Šiaulių Aleksandrijos trasoje.